Krzysztof N. - opinia (1) Z całego serca polecam współpracę z p. Anią. Wszystko zrozumiale tłumaczy... Krzysztof N. Agnieszka - opinia (1) Na Pani Elżbiecie można polegać, bardzo miłe i profesjonalne podejście. W... Agnieszka Natalia Mamczura - opinia (1) Szczerze polecam współpracę z Panią Elżbietą! Dzięki jej pomocy sprzedaż... Natalia Mamczura
Małgorzata - opinia (2) Wynajem z Panią Anią to czysta przyjemność. Bardzo szybko znalazła klienta,... Małgorzata Bożena Mróz - opinia (1) Właściciel „Nieruchomości EL-Dom ” – Pani Elżbieta Rewers – to pełen... Bożena Mróz Polecam (1) Biuro godne polecenia, Pani Elżbieta jest profesjonalistka i indywidualnie... Ewa Polecam (1) Szybka i bezproblemowa sprzedaż mojego mieszkania. Pełen profesjonalizm i... Aleksandra Gorąco polecam !!! (1) Polecam biuro nieruchomości El-Dom i p.Elżbietę, która pomogła mi przebrnąć... Tomasz K. Profesjonalnie i rzetelnie! (1) Na Panią Elżbietę Rewers trafiłam szukając działki budowlanej. Przede... Patrycja Jancewicz Zdziwienie! (1) Weszłam na stronę agencji nieruchomości "KANCELARIA KRAJEWSKA" i ze... Magdalena Profesjonalnie (1) jak najbardziej prawidłowo,bardzo miła obsługa, pełen profesjonalizm. polecam michał