Witam wszystkich,a szczególnie ekipę El Caru :-)chciałabym ogromnie podziękować za idealne przygotowanie do egzaminu, oraz za to że wkońcu wiem jakie to jest uczucie jeździć samochodem!Do El Caru trafiłam pod koniec lipca gdzie zrobiłam teorię w 7 dni.Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób które chcą szybko zdać prawo jazdy.Jeżeli chodzi o wykłady to muszę przyznać że El car jako jedna z niewielu szkół ma wysokie wymagania wobec kursantów-co daje pozytywny wynik na egzaminie.Wielu moich znajomych korzystało z innych szkół i często słyszałam ze nie musieli chodzić na teroię gdyż nikt tego nie sprawdzał. W El Care jest inaczej.Panuje tam organizacja i dyscyplina.Pracownikom tej szkoły zależy aby każdy kursant dokładnie znał przepisy raz na całe życie.Po zakończeniu teorii, w mgnieniu oka zaczęłam uczęszczać na jazdy.Na początku jeździłam z Jackiem Makowskim,który oswoił mnie z jazdą samochodem.Pod koniec ostatnich godzin,przejął mnie Darek Pietrzak,któy doszlifował wszystko na błysk do samego egzaminu. Oboje z instruktorów sprawili że jazda samochodem stała się dla mnie dużą frajdąZdałam za 2 razem i już mam prawko w portfelu!Do zobaczenia na drodze!