Ania - ocena (1) Super kurs, bardzo miły instruktor, polecam gorąco Ania Zofia - ocena (1) Pełen profesjonalizm! Instruktor przemiły, wyrozumiały, widać oraz słychać,... Zofia Bartosz - ocena (1) Szkoła nauki jazdy Elcar zasługuje na szczególne wyróżnienie. Od pierwszego... Bartosz
Nadia - ocena (1) Egzamin zdany, super atmosfera i profesjonalizm. Nadia Kamil - ocena (1) serdecznie polecam całą szkółkę Pana Instruktora Krzysztofa. Merytoryczne... Kamil Ksawery - ocena (1) Zdane za pierwszym razem dzięki wskazówkom i przeszkoleniu instruktora, na... Ksawery Grzegorz Ryś - ocena (1) Egzamin zdany za pierwszym razem. Bardzo fajnie się tutaj uczyło jazdy,... Grzegorz Ryś Mariusz - ocena (1) Zdecydowanie polecam szkołę elcar. na prawo jazdy zdecydowałem się dosyć... Mariusz Mikołaj - ocena (1) Jestem bardzo roztrzepana osobą i bardzo podatna na stres, a mimo tych... Mikołaj anonimowy - ocena (1) Polecam, bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu️ anonimowy Anastasiya - ocena (1) Totalnie polecam tą szkołę jazdy i instruktora Krystiana! Wszystko... Anastasiya Marta - opinia (1) Po ponad 10 latach przerwy postanowiłam dokończyć prawo jazdy. Chciałam... Marta Michał - opinia (1) Świetna szkoła dzięki której po rocznej walce z prawkiem udało się zdać... Michał Paweł - opinia (1) Bardzo przyjazna szkoła jazdy .Dużo idze się nauczyć polecam z całego serca . Paweł Mikołaj - opinia (1) Genialny instruktor, wielu rzeczy się od niego nauczyłem względem... Mikołaj Magdalena - opinia (1) Bardzo polecam Elcar Gdynia i Pana instruktora Krzysztofa. Pan Krzyś miał do... Magdalena Kuba - opinia (1) Zostałem świetnie przygotowany do egzaminu. Instruktor pokazywał mi miejsca w... Kuba Wiktoria - opinia (1) Najlepszy instruktor pan Krzyś przemiły wytłumaczy wyraźnie spokojnie prawko... Wiktoria Ania - opinia (1) Bardzo profesjonalne i zindywidualizowane podejście do kursantów. Wsparcie... Ania Klaudia - opinia (1) Bardzo polecam tą szkółka każdemu. Mimo trudnych początków i strachem przed... Klaudia