Ela straciła przyjaciela

Mam 70 ale nie widać. Szukam ludzi do: pójść na kawę/piwo, spacer, koncert, do kina, pogadać głupio i mądrze, pośmiać się, posmucić itd.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ela straciła przyjaciela

Czesc Elu :) mam 40 lat i jak masz ochotę z przyjemnością zostane twoim kochankiem :) wiem ze nie o to Ci chodziło ,ale może się skusisz ? Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ela straciła przyjaciela

Szkoda ze tu nie zaglądasz :( . Masz super wiek jak na kochanke :) . A moze napisze inna kobieto powyżej 60 lat ktora miała by ochote na młodszego faceta :) to proszę o wiadomość na misiuu35@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ela straciła przyjaciela

Cześć mam46 lat bardzo chętnie poznał bym cię bliżej pisz maciej.mach1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WITAJ,jestem w podobnej sytuacji, bardzo brakuje mi towarzystwa po stracie męża, jestem w bardzo podobnym wieku i też chce mi się żyć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To są odezwij maciej.mach1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ela straciła przyjaciela

Witaj mam 35lat z trojmiasta .Slawek.krupis@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sławek, ale to chyba nie twoja liga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przeciwnie..lubię dojrzałe..Slawek.krupis@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Moja Żona nie chce sie ze mną kochać (292 odpowiedzi)

I nie pomaga już nic ... Rozmowy były , prośby były a błagać nie chcę. Co z kobietą moją jest nie...

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (5 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...

Czy feromony działają (74 odpowiedzi)

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i...