prysznic czy wanna?

Remont łazienki....łazienka jest nizbyt duza....Musze wybrać jedno z dwu...
Dając swoje uwagi nie zapominajcie o tym, ze taka inwestycja ma wystarczyc {w moim przypadku} na 15-20lat....mam alergie na kurz i nie predko podejme sie kolejnego remontu..........
......Wypowiedzi z" autopsji " prosze......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prysznic czy wanna?

Mam sporą łazienkę. Mieści się kabina prysznicowa i wanna 170 cm. Przez okres mieszkania w mojej chałupie (prawie 12 lat) na palcach jednej ręki mogę policzyć, ile razy kąpałam się w wannie. Za to kabina jest niezastąpiona. Polecam, choć to rzeczywiście sprawa indywidualna, jak ktoś lubi leżeć i się pławić.....mnie na to szkoda czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prysznic czy wanna?

zawsze można zamontować dwa w jednym, czyli wanne z natryskiem:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prysznic czy wanna?

Ostatnio bardzo modne sa kabiny natryskowe polaczone z biczami wodnymi.
Probowalem,nie jest zle i zajmuje mniej miejsca niz wanna.
Tylko polezec sie nie da.
Trzeba stac.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prysznic czy wanna?

Jak juz prysznic, to zadbaj aby bylo tam wiecej miejsca, niz dla jednej osoby (bez podtekstow:-). Przecietne komory odplywowe sa 90x90cm duze, czyli raczej malutkie. Wtedy to juz lepiej wykafelkowac ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prysznic czy wanna?

MEX ależ nie ma co mówić bez podtekstów, to nie wstyd wskoczyć pod prysznic z dziewczyna;))
Ja mój głos daje za wanna, lubie sobie poleżeć w wannie i poczytać jakąś dobrą książkę, i warto od razu dużą wanne kupić, tak by była na 2 osoby....nie ma co jakaś nastrojowa muzyczka, świece zapachowe, i dwie kochające się osoby opływające w wannie z dużą ilością piany....

Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prysznic czy wanna?

Anty,czy Ty jestes z rodziny liliputow?
Czy Tobie wanna nie kojarzy sie zaraz z basenem?
Czy uwazasz za mozliwe plywanie dwoch normalnych osob w jednej wannie?
Chyba ze pietrowo.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prysznic czy wanna?

ojj nie wiesz co mogą zrobić dwie osoby w małej wannie, aż dziw że jest tyle możliwości i tyle miejsca, hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prysznic czy wanna?

No tak,masz racje,zapomnialem o stateczkach i kaczuszkach.
Tylko trzeba uwazac by nienachlapac naokolo wanny.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prysznic czy wanna?

Właśnie zakończyłam remont łazienki. Zdecydowałam się na kabinę i głęboki brodzik (25cm, ale podobno bywają głębsze)). W razie potrzeby można do niego napuścić wody, posiedzieć, albo namoczyć zasłony. Jestem bardzo zadowolona, że mam wreszcie prysznic :), jeszcze nie mogę się nacieszyć :). Widziałam w Leroi Merlin połączenie tych dwóch armatur. Była to wanna z kabiną zainstalowaną na połowie wanny. Kosztowało sporo, chyba ok. 1600 zł. Wybór zależy przede wszystkim od upodobań, niektórzy zdecydowanie lubią poleżeć, pomoczyć się i porelaksować, a nawet czytać (jak można to robić bez zamoczenia książki? kiedyś próbowałam i mi się nie udało), a niektórzy cenią szybkość i masowanie wodą.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prysznic czy wanna?

wyliczyłam....większośc za prysznicem.........Zapadla ostateczna decyzja.......jak co do czego i bede niezadowolona ..........to bedzie na was....
Ponoć na forum sa sami życzliwi ludzie........
Pozdrawiam
........ha ha ha.........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prysznic czy wanna?

widze ze juz troszke za pozno ale powiem ;)

remont robilam jakis rok temu i jednak wanna..
z tym ze mam zamontowany uchwyt na prysznic i (jak na razie bo fundusze sie skonczyly ;) ) zwykla zaslonke prysznicowa..
a w domysle bedzie szklana scianka skladana - juz nawet upatrzylam taka..

rozwiazanie wydaje mi sie ze dobre bo i samemu wygodnie a i na dwojke i w wannie i pod prysznicem miejsca wystarcza..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prysznic czy wanna?

prysznic! oczywiscie ze prysznic- szybciej sie go czysci i szybciej mozna sie tam umyc :) pozdrawiam fanow prysznicow heh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: prysznic czy wanna?

Ja polecam wannę, właśnie sami zdemontowaliśmy brodzik - w wannie się wykąpiesz i weźmiesz prysznic, pod prysznicem nie ma szansy na kąpiel. A czasami lubię posiedzieć w pianie i nic nie robić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wolę prysznic. Mam prysznic z baterią stąd - https://sklep.sotbe.com/baterie-prysznicowe-z-deszczownica-SOTBE, deszczownica dla mnie to sztos! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Moja Żona nie chce sie ze mną kochać (292 odpowiedzi)

I nie pomaga już nic ... Rozmowy były , prośby były a błagać nie chcę. Co z kobietą moją jest nie...

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (4 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...