Aka - ocena (1) Dałbym 0 gdy by było. Wysłana ok 2 m- ce temu pompa abs do tej pory... Aka Maciek - ocena (1) Nie polecam!!!! Maciek Jarek - opinia (1) Firma nie jest przygotowana do obsługi klienta. Kompletnie niekompetentne... Jarek
jj - opinia (1) Niestety firma podchodzi nierzetelnie do powierzonego jej zadania. W czasie... jj Nie polecam (1) Oddałem sterownik opla 2 , po 1 miesiacu padł ponownie firma oczywiście... Anonimowy Sterownik silnika Opel Zafira 1.8 typu z18xe 125km 2004r (2) Moja Zafirka nareszcie śmiga. Podjechałem do firmy elektrobip o 8 rano -... Ryszard Ełk sterownik Zafira 1.8 astra h 1.6 (1) Wszystko ok. Sterownik naprawiony wysyłkowo. Działa. Sebastian Wojciechowski vectra b 1.8 (1) na trasie z wrocławia do władysławowa silnik zaczął szrapać, gdy się... Michał Sterownik silnika (1) Wysłałem im sterownik z immo i kluczykiem do naprawy, bo do czegoś tam było... Mariusz Opel Zafira 1.8 (1) miałem problem z silnikiem. wyskakiwał przepływomierz, chociaż go... seba Serownik ABS do BMW (1) Szybko i sprawnie. ok Maciej Dąbrowski Astra 1.7 sterownik pompy Isuzu - naprawa (1) Mechanik powiedział, że mam do wymiany sterownik silnika. Zadzwoniłem i po... Filip Pietrzak