Elgaz

Usługi gazowo-instalacyjne

Gdynia, pl. Kaszubski 8/311

Anna - ocena (1) Mój kocioł z PEWEXu po 40 latach odmówił posłuszeństwa ale panowie z tego... Anna Karol Kraków - ocena (1) Dziękuje za szybki termin naprawy. Naprawa przeprowadzona przez samego... Karol Kraków Barbara Wrocław - ocena (1) Super serwis. Szybko schludnie czysto. Jestem bardzo zadowolona z naprawy jak... Barbara Wrocław
Kazimierz z Torunia - ocena (1) Zdecydowałem się na serwis w okresie wakacyjnym aby mój kocioł był... Kazimierz z Torunia Jan - ocena (1) Usługa wykonana w pełni dobrze. Kocioł działa jak marzenie. Wraz z małżonka... Jan Kacper - opinia (1) Bardzo polecam serwis. Naprawa wykonana ekspresowo i profesjonalnie. Nie... Kacper Mateusz - opinia (1) Bardzo dobry kontakt telefoniczny, świetnie wykonana i objaśniona praca, dużo... Mateusz Wspólnota Koszalin - opinia (1) Od prawie 6 miesięcy szukaliśmy serwisu do kotłów gazowych w naszej kamienicy... Wspólnota Koszalin Wojtek - opinia (1) Usługa serwisowa kotła gazowego wykonana profesjonalnie. Pan Leksztoń... Wojtek Mariola - opinia (1) Usługa wykonana szybko i bardzo dobrze. Kocioł Kadam od producenta z Olsztyna... Mariola Bożena - opinia (1) Nigdy nie przypuszczałam, że takie firmy jeszcze istnieją na rynku. Mój... Bożena Super serwis (1) Rzetelny, sprawny i słowny fachowiec. Naprawił wszystko co było niezbędne w... Anna Polecam !!! (1) Polecam wszystkim . Szybka i sprawna naprawa ( pieca z 1987) . Usługi firmy... Monika Firma na wagę złota! (1) Polecam wszystkim, którzy są w posiadaniu produktu firmy. Niezawodny serwis,... Ania Taki Serwis to Skarb (1) Nigdy nie spodziewałem się, że istnieją jeszcze tacy fachowcy i dbają o... Zygmunt Profesjonalizm przez duże P (1) Gdy mój kocioł Elgaz z roku 1985 się popsuł pierwszy raz od nowości już byłam... Joanna Profesjonalnie i szybko wykonana usluga. (1) Bardzo polecam korzystanie z uslug tej firmy. W wynajmowanym domu mam kociol... Katarzyna