Eltronic

Warsztaty samochodowe

Rumia, Władysława Łokietka 2b

Warsztat na wysokim poziomie (1) Regeneracja pompy wtryskowej przebiegła pomyślnie.Według mnie warsztat na... Kacper J. Polecam (1) Szybko i za nie duże pieniądze naprawili usterki elektryki. 2 dni i po... Tomasz Super fachowcy (1) Super fachowcy.Wykonali precyzyjnie naprawę sterownika turbiny.Jestem bardzo... Bartek
Bardzo dobra obsługa (1) Świetna pomoc.Panowie potrafią pomóc w każdej sytuacji.Warto przyjechać,polecam Damian Swietna firma (1) Jeżeli chodzi o jakość usług to stoja na naprawdę wysokim poziomie. Polecam... Gracek Szybka naprawa (1) Bardzo dobra firma.Przede wszystkim wykonują każde zlecenie najszybciej i... Wojtek Polecam (1) Panowie z naprawą uporali się w ciągu 2 dni. Naprawili mi sterownik ABS-u.... Piotr Polecam (1) Bardzo szybko, bardzo fachowo firma godna polecenia Jakub Bardzo dobra firma (1) Cała naprawa odbyła się szybko i profesjonalnie.Polecam każdemu,kto szuka... Adam profesjonalna firma (1) Szybko i profesjonalnie zdiagnozowali usterkę.Szczerze polecam Kamil OPEL Easytronic (1) Bardzo solidnie wykonana usługa. Naprawa przebiegła sprawnie, mija miesiąc od... Marek Raciborski Alternator AUDI (1) Może nie najtaniej ale za to dobrze. Otwarte też w sobotę co mnie uratowało,... Jacek Borysiuk FORD GALAXY MK3 (1) Skutecznie wypalili serwiswo DPF. Nowoczesna diagnostyka. Super. Wcześniej... Paweł Zafira 2,0 DTI (1) Błąd silnika w Zafirze, z którym nikt przez 4 lata nie mógł sobie poradzić,... Robert BMW E61 (2) Regenerowałem u nich nastawnik/sterownik turbiny BMW E61, zapłaciłem za... gosc Naprawa sterownika turbiny (1) Szybka naprawa 1h nastawnik działa ford mondeo mk3 1.8 polecam rumia!!! LIPNSKI polecam wszystkim (1) Polecam, współpracuje z panem od ponad roku, otrzymałem zniżkę jako że... Mariusz Super polecam (1) Skrzynia biegów 7 mercedes naprawiona na miejscu super działa śmiga gorąco... Paweł dulski Janusz Poprawny - opinia (1) Witam Bardzo dobra jakość usług bez problemow problemow a nawet jak będą to... Janusz Poprawny Regeneracja Sterowników Pompy ABS i Elektroniki - Opinia (1) Witam prowadzę swój warsztat samochodowy i osobiście współpracuje z firma... Jakub