Dziś, jeśli chodzi o wybór gabinetów stomatologicznych to mamy w czym wybierać, trafiamy tam bo znajomi nam polecili, bo szukając odpowiedniego dla nas gabinetu wertujemy internet- czytamy opinie itd.. i w końcu decydujemy się na ten czy też inny punkt .
Jestem dość trudną osobą jeżeli chodzi o tematy stomatologiczne, po pierwsze dlatego,że czysto po ludzku panicznie się boję takich wizyt a po drugie to bardzo ważne dla mnie jest poczucie komforty psychicznego w takim miejscu. Generalnie nie piszę żadnych opinii, ponieważ jeśli wszystko jest ok, to wychodzę z założenia, że ktoś wykonuje rzetelnie swoją pracę( powinno to być standardem )i nad czym się tu rozpisywać? No chyba, że jakość wykonywanych usług pozostawia wiele do życzenia a personel ( obojętnie czy to będzie gabinet czy też sklep )jest nie przeszkolony i trajkocze tylko wyuczone formułki bez składu i ładu- wówczas jak najbardziej dodaję swoją opinię aby potencjalnego klienta uprzedzić z jaką sytuacją może się spotkać.
Co do gabinetu DentiCo- robię wyjątek -byłam w tym gabinecie kilka razy w tym na dwóch wizytach higienizacji , muszę przyznać,że Pani Magda ( nie wiem czy są tam inne osoby zajmujące się higienizacją ),