Henryk. - ocena (2) Miła obsługa i bardzo przyjazna atmosfera, gorąco polecam. A przede wszystkim... Henryk. Grażyna - ocena (2) Tym wszystkim, którzy panicznie boją się skomplikowanych zabiegów... Grażyna Bożena Majewska - opinia (2) To była moja pierwsza wizyta gdyż bolał mnie ząb i opuchłam. Gabinet bardzo... Bożena Majewska
Anna - opinia (1) Z calego serca polecam zespol w DentiCo! Po dwudziestu latach znalazlam swoja... Anna Johnny - opinia (1) Slaba jakoac i profesjonalnosc Johnny MJ Jeske - opinia (2) Moja przygoda z DentiCo rozpoczęła się trzy lata temu i trwa do dziś. Lekarze... MJ Jeske Anna Seniorka - opinia (2) Do Dentico trafiłam dzięki moim córkom, który stwierdziły, że najwyższy czas... Anna Seniorka Anna Seniorka - opinia (2) Do Dentico trafiłam dzięki moim córkom, który stwierdziły, że najwyższy czas... Anna Seniorka Małgorzata Kamrowska - opinia (2) Pełny profesjonalizm.Indywidualne podejście do potrzeb pacjentów. Małgorzata Kamrowska Michał - opinia (1) Pani Jowita oraz Pan Mateusz to bardzo troskliwi i kompetentni lekarze.... Michał Ewa - opinia (2) Moja Mama przeszła cały proces protetyki w Pani Doktor Jowity. Korony i... Ewa Dagmara - opinia (2) Polecam serdecznie!Pani Doktor Basia jest Aniołem,jest bardzo fachowym i... Dagmara Adrian - opinia (2) Jakość 100%, najwyższa liga- tytuł lidera w Trójmieście zasłużony - korzystam... Adrian Andrzej - opinia (2) Super profesjonalna obsługa pacjenta na każdym etapie pracy z klientem... Andrzej Anna - opinia (2) Polecam DentiCo, szczególnie dr Tomasza, leczenie zęba odbyło się bez... Anna Anna - opinia (2) Profesjonalna obsługa, bardzo szeroki zakres usług, przemiłe Panie na... Anna Daga - opinia (2) Najlepszy gabinet, a przede wszystkim lekarze, w Trójmieście. Uwierzcie mi -... Daga Gosia - opinia (2) Wspaniały gabinet -najlepszy na Przymorzu !!!!! stomatolodzy Pani Mateusz... Gosia Krystian wierzchowski - opinia (2) Bardzo dobrze rozwinięty gabinet pod względem sprzętów i technologii.... Krystian wierzchowski Maciej - opinia (2) Gorąco polecam. Profesjonalna i miła obsługa. Maciej