Daga - opinia (2) Najlepszy gabinet, a przede wszystkim lekarze, w Trójmieście. Uwierzcie mi -... Daga Gosia - opinia (2) Wspaniały gabinet -najlepszy na Przymorzu !!!!! stomatolodzy Pani Mateusz... Gosia Krystian wierzchowski - opinia (2) Bardzo dobrze rozwinięty gabinet pod względem sprzętów i technologii.... Krystian wierzchowski
Oliwia - opinia (2) Bardzo miła Pani na recepcji pomocna profesjonalna ,wizyta wyrwania ósemki... Oliwia Maciej - opinia (2) Gorąco polecam. Profesjonalna i miła obsługa. Maciej Sonia - opinia (2) Pełny profesjonalizm,świetna obsluga Sonia Ewa - opinia (2) Zostałam pacjentką gabinetu mniej więcej przed rokiem i była to bardzo dobra... Ewa Albert Gołębiewski - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony z usług tej placówki. Albert Gołębiewski Weronika K. - opinia (2) Pełny profesjonalizm, miły zespół. Relaks na fotelu, z standardowym (ale... Weronika K. Dariusz - opinia (2) Pełen profesjonalizm, polecam zarówno w przypadkach doraźnych jak i... Dariusz Ewa Meczkowska - opinia (2) Bardzo Jestem zadowolona ze wspanialej szybkiej ,profesjonalnej , milej... Ewa Meczkowska zadowolona klientka - opinia (2) Jestem zachwycona obsługą w Dentico. Od lat miałam problem z nadwrażliwością... zadowolona klientka Izabela C.-P. - opinia (2) Chciałabym wyróżnić Panią Martę, z którą to, jako pierwszą mialam kontakt po... Izabela C.-P. Bartosz - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z usług DentiCo. Profesjonalne podejście i bardzo... Bartosz Bartosz - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z usług DentiCo. Profesjonalne podejście i bardzo... Bartosz Mariusz - opinia (2) Korzystałem z usług higienistki i muszę przyznać, że zarówno usługa usuwania... Mariusz Grażyna - opinia (1) Wystarczyło kilka wizyt w DentiCo by Pani dr Jowita Żebrowska-Zakrzewska ze... Grażyna Łukasz - opinia (2) Najlepszy stomatolog w 3mieście. Wiem co mówię bo byłem u kilkunastu z bólem... Łukasz Barbara - opinia (2) Niesamowite zaangażowanie i pełen profesjonalizm w trakcie wyjątkowo... Barbara Elżbieta - opinia (1) Dziś, jeśli chodzi o wybór gabinetów stomatologicznych to mamy w czym... Elżbieta