Rewelacja! (1) Gorąco polecam. Przede wszystkim Dentico to zespół profesjonalistów znających... Dobrusia Stomatologia (2) Bardzo dobrze kompleksowo wyłączone uzębienia począwszy od higenizacji aż po... Sławomira Moja opinia (1) Jestem po pierwszym etapie, bardzo dobrze czułam się przy lekarzu świetny... Krystyna Drabczyk
hanna (1) serdeczne dzięki za przemiłą i fachową obsługę,skrupulatną ocenę stanu... hanna lewandowska Wreszcie ufam stomatologowi :) (1) Do Dentico trafiłam z lekką traumą po wcześniejszych doświadczeniach z... Agnieszka Tak wyobrażam sobie gabinet doskonały. (1) Jestem pod wrażeniem jakości "obsługi". Zwiedziłam sporo gabinetów w gdańsku... Alina Podejście holistyczne, bardzo wysoka jakość usług! Polecam! (1) Od dziecka miałem problemy z zębami. W związku z tym bywałem w różnych... GL Gabinet godny polecenia (1) Do gabinetu Dentico trafiłem po poleceniu przez moich znajomych. Przy... Maciej Polecam (1) Leczę się u Pani doktor Jowity od lat, wyleczyłam u niej wszystkie zęby,... H. Łeczycka Profesjonalizm w każdym calu (1) Wizyty w DentiCo to czysta przyjemność! Zespół lekarzy jest bardzo... Agata Polecam wszystkim (1) Bardzo polecam! wcześniej chodziłam do sieciówek i nie zdawałam sobie sprawy,... KL Polecam gorąco! (1) Kiedy pojawiłam się w gabinecie Pani Jowity byłam po różnych przejściach z... Maria Polecam (1) Kompleksowa opieka, w jednym miejscu lekarze specjalizujący się w... Katarzyna Polecam gabinet DentiCo (1) Profesjonalizm oraz życzliwość, polecam! pacjentka Zdecydowanie POLECAM !!! (1) Do Dentico trafiłam po przeczytaniu opinii na trojmiasto.pl Celem było... Beata dr Jowita Żebrowska-Zakrzewska -profesjonalista z powołania - gorąco polecam :-) (1) Do kliniki DentiCo w Gdańsku trafiłam z polecenia mojej córki ze szczególną... Krystyna POLECAM (1) Atmosfera w gabinecie fantastyczna, pozytywnie udziela się pacjentowi.... Alicja Dobra jakość (1) Ceny wysokie, ale dobra jakość polecam ja Profesjonalizm (1) Pełen profesjonalizm, usługi na bardzo wysokim poziomie oraz życzliwe... Karol Polecam (1) Polecam Gabinet w całym zakresie wykonywania usług Krzysztof