Kompleksowe usługi stomatologiczne (1) Znalazłem w Gdańsku dentystę z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Długo... Michał. Anglia Polecam !!! (1) Całkowicie szczerze polecam DentiCo dla każdego, kto chce zadbać o swój... Marlena Wyśmienity Stomatolog (1) Zdecydowanie polecam ten gabinet! Zabiegi całkowicie bezbolesne, wykonywane... Marek
Dentico (1) Miła i fachowa obsługa klienta. Wyczerpujące informacje na temat leczenia.... Jarek DentiCo - polecam wszystkim (1) Profesjonalne i szerokie podejście do tematu. Jestem stałym bywalecem już od... Ania Dentico Gdansk Przymorze (1) Przemila, profesjonalna opieka. W końcu trafiłam na prawdziwego specjaliste.... aLEKSANDRA cHOLEWA Super Dentysci!!! (1) Korzystalam ostatnio z uslug Dentico, ja i Moj 3 letni synek i jestesmy... Marzena "Zdrowe ząbki" (1) Na taki poziom usług czekałem wiele lat. Gabinet całościowo zajmuje się... Grześ Sopot Gabinet z którego wychodzę z uśmiechem. (1) Po kilku latach znalazłem gabinet z którego wychodzę z uśmiechem. Zabiegi są... Andrzej Wizyta u dr Jowity (1) Profesjonalna, miła i kompleksowa obsługa. Nowoczesne wyposażenie, fachowość... Andrzej Żukowski Opinia (1) Polecam Gabinet DentiCo wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje zęby w... Angelika Polecam! (1) Od dłuższego czasu przymierzałam się do wizyty u stomatologa, ciągle... Magda Polecam :) (1) Od wielu lat jestem pacjentką kliniki Dentico, prowadzi mnie p. dr Jowita.... Hanna POLECAM!!! (1) Szczerze polecam gabinet DentiCo wszystkim, którzy potrzebują leczenia... Izabela Polecam każdemu - najlepszy zespół :) (2) Do Dentico trafiłam w sumie przypadkiem ok. 2 miesięcy temu. Szukałam... Agnieszka Profesjonalny stomatolog (1) Bardzo profesjonalny stomatolog. Idealny dla osób, które się boją dentysty -... Kazimierz J Jalepszy zespół stomatologów! (1) Od lat szukałem w Trójmieście dobrego zespołu stomatologów, którzy zajmą się... Andrzej Woo Wybitni stomatolodzy (1) Do Dentico trafilem z polecenia kumpla Gdanszczanina. Mieszkam za granica a... Maciek Magdziarz Czyszczenie zębów (1) Witam Szczerze polecam gabinet dentystyczny Dentico. Bardzo miła i... Barbara Super gabinet (1) Do gabinetu trafiłam z polecenia. Koleżanka, która leczyła zęby kanałowo... Aneta