kaja - opinia (2) Gabinet Dentico to stomatologia na najwyższym europejskim poziomie. Pełen... kaja Jaroslaw - opinia (2) Profesjonalna obsługa, wysoka kultura, miła atmosfera. Polecam Jaroslaw Seb Birch - opinia (1) Do Dentico trafiłem trochę przypadkiem będąc na wyjeździe służbowym w... Seb Birch
Grzegorz - opinia (2) Reguralnie korzystam z uslug gabinetu DentiCo ponieważ ujęło mnie bardzo... Grzegorz Anna - opinia (2) Na prawdę polecam wizytę w Dentico wszystkim którzy się wahają. Anna Anna - opinia (2) Bardzo polecam dr Mateusza - zawsze wszystko wytłumaczy. Leczenie przebiega... Anna Łukasz K - opinia (2) Od samego początku aż do końca leczenia które trwało kilka miesięcy, nie mogę... Łukasz K Sandra - opinia (2) Dzięki zespołowi DentiCo jestem posiadaczką pięknego, zdrowego uśmiechu!... Sandra Edmund K. - opinia (2) Pani doktor Jowita Żebrowska-Zakrzewska jest osobą profesjonalną, dokładną,... Edmund K. Super klinika (2) Podejście profesjonalne, bardzo miła atmosfera. Doktor Jowita wkłada całe... Alicja Leczenie ortodoncyjne (2) Dr. Mateusz swietny specjalista. Widac, ze robi to z pasja. Cale leczenie... Lukas K. - opinia (2) Swietna klinika :) ciesze sie ze do niej trafilam . Nareszcie ktos... K. Przemek M. - opinia (2) Jakość i cena usług bez żadnych zastrzeżeń. Przemek M. Alicja - opinia (2) Chciałam podziękować doktor Jowicie i zespołowi DentiCo za profesjonalne i... Alicja Joachim - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony z wizyt w Dentico. Dużą zaletą jest kompleksowa... Joachim Uśmiech moich marzeń (2) Trafiłam do dr Jowity z chęci posiadania pięknego uśmiechu. Mówiłam... Iwona Rewelacja pod każdym względem (1) W końcu trafiłam na profesjonalną Panią stomatolog. Pani Jowita to lekarz z... Inezeste opinia (1) Do dentico trafiłam dzięki informacji w internecie i był to strzał w... Ewa Pełen profesjonalizm (1) Trafiłam do Dentico z zamiarem całkowitego "wyremontowania" uzębienia (korony... Elżbieta Polecam ! (1) Mogę spokojnie polecić to miejsce. Korzystam od kilku lat i jestem bardzo... Grzegorz