Mariusz - ocena (1) Opiekuja sie moimi mieszkaniami od 2 lat. Jestem bardzo zadowolony. Bardzo... Mariusz Mariusz - ocena (1) Wszystko zgodnie z ustaleniami. Bardzo trzymaja sie wyznaczonego budzetu.... Mariusz Stanisława - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona. Od roku zarządzają moim lokalem. Zapomniałam o... Stanisława
Stanisława - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona. Przygotowali mi do wynajmu piękne mieszkanko w... Stanisława Renata - ocena (1) Wyczarowali mi piękne i funkcjonalne mieszkanie na wynajem. Jestem... Renata Gabriela - ocena (1) Bardzo dziękujemy firmie Emerent za pomoc w aranżacji i remoncie mieszkania.... Gabriela Rafał P. - ocena (1) Wykonali dla mnie wykończenie mieszkania w Gdańsku. Efekt wow za nieduże... Rafał P. Roman - ocena (1) Przeszliśmy do nich pół roku temu z innej firmy. Niebo a ziemia. Szybko... Roman Michalina - ocena (1) Bardzo polecam współpracę z firmą Emerent, szczególnie z panią Kingą. Pełen... Michalina Marek - ocena (1) Korzystam. Polecam. Marek Michał - ocena (1) Współpracujemy od roku. Wszystko ok. Szybko reagują jak coś się dzieje. Polecam Michał Adam - ocena (1) W końcu trafiłam na firmę, która rzeczywiście pracuje nad maksymalizacją... Adam Karolina P. - ocena (1) Polecam tą firmę! Współpracuję z Emerentem od kilku lat i nie interesują mnie... Karolina P. Ewa - ocena (1) Po ponad 5 latach współpracy nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko na... Ewa Robert Zanke - opinia (1) Współpracuje od 2 lat. Jestem bardzo zadowolony. Zupełnie zapomniałem o... Robert Zanke