Emerytura Proboszcza!!!

Po długim namyśle Proboszcz przechodzi na emeryturę, co pewnie wkrótce zostanie oficjalnie ogłoszone.
Na nowego Proboszcz przyjdzie chyba trochę poczekać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Emerytura Proboszcza!!!

Ta wiadomość to chyba jakiś żart , tak sam z siebie proboszcz rezygnuje? To co będzie z księdzem rezydentem , który niedługo wyjeżdża na pielgrzymkę ,może nie będzie miał do czego wracać .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Emerytura Proboszcza!!!

I co? Jednak Rezygnacja!
A ks. rezydent to sobie poradzi, bo jak sam twierdzi jest niezatapialny... i zawsze znajdą się chętni żeby go bronić... chociażby towarzystwo pielgrzymkowe (wycieczkowe).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Emerytura Proboszcza!!!

Ksiądz Leszek do tej pory sobie radził, więc i teraz sobie poradzi .
Nie zapominajmy tylko o jakże ważnej modlitwie za naszych Księżych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Emerytura Proboszcza!!!

Może warto pomysleć o nowym Proboszczu - kto nim będzię??? Może warto zawalczyć o kogos sprawdzonego??? Pojechać do Metropolity i upomnieć się o kogos kto tu był i dla parafii cos zrobił hahahha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Emerytura Proboszcza!!!

Myślę ,że może warto by było zawalczyć o księdza Daniela jako proboszcza ,chyba się sprawdza u nas ,a krążą plotki że ponoć ma odejść
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Emerytura Proboszcza!!!

Też uważam, że warto zawalczyć o ks. Daniela. Sprawdził się i wiem, że wiele osób podziela tą opinię
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Emerytura Proboszcza!!!

tylko jak to zrobić ,może Rada Parafialna powinna sie tym zająć ,tylko kto w niej jest ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Emerytura Proboszcza!!!

Po pierwsze zmienić całą Radę Parafialną, bo siedzą w niej same "leśne dziadki".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Emerytura Proboszcza!!!

Na to wygląda. Musi się znaleźć ktoś, kto ma jakiś bliższy kontakt z parafią i będzie miał czas i ochotę, żeby się tą sprawą zająć. Myślę, że wiele osób poprze tą inicjatywę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Emerytura Proboszcza!!!

Jako proboszcza w naszej parafii widziałbym księdza Leszka.
Jednak kto zostanie proboszczem to już tylko zależy od decyzji biskupa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Emerytura Proboszcza!!!

Nasz kochany Leszek to prędzej na biskupa by się nadawał niż na proboszcza ale jak mówią o objęciu probostwa zadecyduje Biskup.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Emerytura Proboszcza!!!

Ksiedz Leszek proboszczem? ....bez jaj stagnacja w takim razie będzie trwała dalej. Ta wieś ma mega potencjał tylu młodych itd Ksiądz Leszek to nie materiał na proboszcza takiej parafii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Emerytura Proboszcza!!!

Oj, Olo...trochę poczucia humoru...x.Leszek jest zabawny, czasem troszku wkurzający, ale lubiany...myślę, że nie chciałby być proboszczem, ma swój świat, swoją niszę ekologiczną i niech tak zostanie...pozostaje liczyć na wyczucie biskupa, kogoś nam tu przyśle prędzej czy później...poczekajmy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Emerytura Proboszcza!!!

Tu masz rację jesli chodzi o Księdza Leszka :) a że przydał by sie ktoś energiczny na biskupa kto potrafił by wykorzystac potencjał bANINA TO FAKT :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...