JM - opinia (1) Profesjonalna usługa, bardzo polecam JM Piotr - opinia (2) Wymiana drzwi wejściowych do mieszkania wraz z obudowaniem wnęki i montażem... Piotr Piotr - opinia (1) Firma Empiria wymieniała u mnie drzwi wejściowe do mieszkania (wejście z... Piotr
Halina - opinia (2) Firma SUPER! Pełen profesjonalizm, montaż szybki, czysty, fachowy. Drzwi i... Halina Krystyna - opinia (2) W 100%polecam firmę Empiria , która wstawiała w moim mieszkaniu z dużej... Krystyna Bożena - opinia (2) Wykonawca rzetelny i uczciwy. Wysoka jakość wykonania. Zleciłam wymianę drzwi... Bożena Hanna Michałek - opinia (1) Firma godna polecenia,pełen profesjonalizm oraz przemiła ekipa,wszystko... Hanna Michałek Monika - opinia (2) Długo szukałam firmy od drzwi jeszcze przed pandemią byłam na targach... Monika Gosia - opinia (1) Tydzień temu miałam bezkurzową wymianę futryn (futryny montowane na starych... Gosia Maria - opinia (1) jestem bardzo zadowolona. Efekt- zabudowa starych futryn wyszedł rewelacyjnie... Maria Sławek S - opinia (1) W 100% polecam. Firma Empiria wstawiała w moim mieszkaniu futryny nasadzane... Sławek S J. - opinia (2) Polecam Firmę empiria! Korzystałam z usług tej firmy przy montażu drzwi... J. Polecam, szybko, fachowo i na temat (2) Szczerze polecam firmę i jej usługi. Cena adekwatna do jakości usług i... Michał Szafranowa Gdynia (1) Profesjonalna, godna polecenia firma. Wykonanie na najwyższym możliwym... Artur Wymiana drzwi i zabudowa futryn (1) Polecam firmę empiria do montażu drzwi oraz zabudowy starych futryn.... Agnieszka Drzwi wewnętrzne w budynku wielorodzinnym (1) Postanowiłem wymienić wewnętrzne drzwi do łazienki i ubikacji. Okazało się,... Ryszard Drzwi zewnętrzne - blok (1) Polecam FIRMĘ EMPIRIA - jeśli ktokolwiek szuka firmy która wymienia drzwi... Gosia Zabudowa futryn stalowych oraz wymiana drzwi (1) Po długich poszukiwaniach wybrałem firmę Empiria z Gdyni i nie zawiodłem się!... Wojtala Bardzo zadowolona klientka (1) Pełen profesjonalizm, niesamowita dokładność w montażu, wysoka kultura... Hanna REWELACJA! (3) Panowie przywrócili mi wiarę w fachowców. Nagle okazało się, że można zrobić... Asia