Sławomir Stromski - ocena (2) Drzwi zamontowane zostały w skosie pod dachem. Bardzo dobrze i szybko... Sławomir Stromski Marek Szatanowski - opinia (1) Zamówienie - 5 par drzwi wewnętrznych wraz z zabudową futryn , jedna futryna... Marek Szatanowski Władysława - opinia (1) Solidnie wykonany montaż zaledwie w 2 dni, Panowie bardzo sympatyczni,... Władysława
Paweł - opinia (1) Firma godna polecenia Profesjonalne podejście do tematu Profesjonalne... Paweł Rafał K. - opinia (1) Super firma, przyjechali z pomocą nawet po 7 latach od realizacji!!! Gorąco... Rafał K. Katarzyna - opinia (2) jestem zachwycona jakością usługi, cierpliwością, podejściem do klienta,... Katarzyna Piotr - opinia (1) Bardzo solidna firma ,do skorzystania z usługi skłoniły mnie same pozytywne... Piotr Izabela - opinia (1) Super obsługa korzystałam z usług firmy dwa razy pierwszy przy wymianie drzwi... Izabela Wioletta R - opinia (1) Firma rzetelna, godna polecenia. Wszystko szybko i solidnie a montaż drzwi... Wioletta R Jola i Krzysztof - opinia (1) Nowe solidne drzwi zewnętrzne, wewnątrzklatkowe zostały estetycznie osadzone... Jola i Krzysztof Ewa - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi wymiany drzwi bez wyrywania metalowych... Ewa Artur - opinia (1) Polecam firmę w 100% za jakość wykonania pomoc w doborze asortymentu... Artur Alicja i Stefan - opinia (1) Żeby najlepiej określić Empirię jedną frazą, to po prostu "profesjonalizm w... Alicja i Stefan Rafał - opinia (1) Firma w 100% godna polecenia jak i z skorzystania z usług,ekipa pełen... Rafał Iza Richter - opinia (1) Wymiana drzwi z zabudową starych, metalowych ościeżnic bez wykuwania. Usługa... Iza Richter Jacek - opinia (2) Zrobiłem kasting wśród trzech firm. Empiria wypadła najkorzystniej. Ale to... Jacek Elżbieta G. - opinia (1) Bardzo polecam tę firmę. Warto poczekać na realizację zamówienia. Praca... Elżbieta G. Aga z Kościuszki - opinia (2) Mieszkamy w starym budownictwie, chcieliśmy wymienić drzwi bez wyrywania... Aga z Kościuszki Ela - opinia (2) Firma godna polecenia , pełen profesjonalizm , miła ekipa. Wymiana drzwi... Ela Janina z Witomina - opinia (1) Polecam wszystkim kontakt z tą firmą. Ogromna życzliwość i wrażliwość na... Janina z Witomina