Pacjentka - opinia (1) Gdy musze skorzystać z oferty prywatnej przychodni zawsze w pierwszej... Pacjentka Halina - opinia (1) Wspaniali specjaliści z każdej dziedziny. Ja polecam endykrynologa.... Halina Pilna wizyta u ortopedy (1) Potrzebowałem pilnej wizyty u ortopedy. Telefonicznie sprawnie udało się... Piotr
Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED Kowale ul. Staropolska (1) Stan mojego zdrowia zmusił mnie do szybkiej wizyty u internisty. Wybrałam... Krystyna Olszewska opinia 26latki (1) Polecam przychodnię Endomed. Korzystam z usług od połowy 2016 roku. Panie z... Oliwia G. Poniżej krytyki (1) Wizyta umówiona na 16:15 lekarz przychodzi z opóźnieniem i przyjmuje... Zniesmaczony NEVER (2) zbyt wygórowane ceny: wizyta u gin 240 zł ( 140 wizyta+100 za usg) dla... g polecam (1) Poszlam do endomedu w głębokiej nadczynności tarczycy. Lekarka się mną bardzo... nin Endokrynolog (3) Zdecydowanie POLECAM. Dostanie się do endokrynologa w trójmieście jest... mmmmmmm Obsługa pacjenta w Przychodni Endomed na Kowalach (1) Panie pielęgniarki bardzo miłe i kompetentne- od razu widać, że lubią swoją... kobieta POLECAM (1) Bardzo zadowolona jestem z wizyt w przychodni.Pielęgniarki są profesjonalne,... pacjentka Ginekolog- Lek. Zinkiewicz (3) Lek. Zinkiewicz Andrzej. Byłam u Pana doktora po raz pierwszy . Uważam ,że... Agnieszka Pielegniarki i ceny (1) Po raz kolejny zdarzylo mi się skorzystać z uslug laboratorium na Subisława.... Maria "fachowość" (1) przychodnia podobno zatrudnia jak piszą 54 specjalistów każdy w swojej... OLA USG (1) Ostatnio byłam na badaniu USG tarczycy u Dr Batko- POLECAM. Dr był bardzo... MB dr. Moll 5 minut za 200 zł nie polecam (1) nie polecam tego lekarza, gdyż poinformował mnie że z ciążą wszystko ok,... zła na brak kompetencji Nie polecam (1) Lekarze to emerytowana elita dawnej Akademii Medycznej, wszyscy uważają się... Monika Czjkowska Dobrzy specjaliści chodź obsługa nie zawsze. (1) Jestem stałą pacjentką i polecam tą przychodnię o ile są miłe panie w... Joanna DR DOROTA BIRHOLS (1) Wspaniala pani doktor bardzo polecam jej podejscie do problemow zdrowotnych... ewa dobrzy specjalisci, przemila i sprawna obsługa (1) Polecam tę małą przychodnie, zwłaszcza oddzial na Subisława. Maja dobrych... ju