Małgorzata - ocena (1) Firmy nie polecam. Od samego początku ściemnianie (koszt prądu, dotacja), aby... Małgorzata Maciej - ocena (1) Co mnie najbardziej pozytywnie zaskoczyło to sprawny montaż. Pompę... Maciej Aneta - ocena (1) Pompa ciepła zamontowana niecałe 2 lata temu, działa bez żadnej awarii.... Aneta
Marcin Krupowies - ocena (1) Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami odnośnie poziomu DNA przy... Marcin Krupowies Michał - ocena (1) Nad pompą ciepła zastanawialiśmy się od dobrych kilku miesięcy ze względu na... Michał Alicja - ocena (1) Planowaliśmy w domu mieć tylko Fotowoltaikę ale dzięki wsparciu firmy... Alicja Monika Z. - ocena (1) Wspaniala obsługa Pana z działu handlowego. Ekipa montująca dokładna i... Monika Z. Jonna - ocena (1) Z firmą EPG realizujemy już drugą inwestycje. Na początku była to... Jonna Valdi - opinia (1) Kompletna porażka, do momentu podpisanie umowy jest super, ale to chyba sie... Valdi Natalia - opinia (1) Nie zaczynajcie interesów z tą firmą! Strzeżcie się jak ognia. No początku... Natalia Aleksandra - opinia (1) Nie polecam tej firmy calkowity brak szacunku do klienta, wiele prób kontaktu... Aleksandra Małgorzata - opinia (1) Polecam firmę EPG w pełnym tego słowa znaczeniu.W lipcu ub.roku... Małgorzata Wojtek - opinia (1) Pompa ciepła sprawnie i szybko założona, 3 tygodnie i temat załatwiony. Wojtek Romek - opinia (1) W imieniu rodziców, sprawny montaż pompy, elegancko działa i grzeje nam... Romek Jakub - opinia (1) Firma nie wywiązuje się z wszystkich założeń, które obiecuje podczas... Jakub Krzemis - opinia (1) Nie polecam przedstawiciel ciągle kłamie. Dofinansowanie od podpisania umowy... Krzemis Marzena - opinia (1) Nie jestem zachwycona sposobem obsługi. A konkretnie ponad rok temu EPG... Marzena Maciej Z - opinia (1) Czasem było trochę problemów żeby się dodzwonić, poza tym wszystko w jak... Maciej Z Karol - opinia (1) Długo zastanawiałem się nad fotowoltaiką. Dzwoniłem do kilku firm, ale jakoś... Karol Jarek - opinia (1) Bardzo dobry kontakt, profesjonalny montaż instalacji. Solidna firma, na... Jarek