Engokrynolog-ginekolog

ktoś zna namiary na endokrynologa-ginekologa? najlepiej kobiete? jest mi potrzebna bardzo pilnie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

jest już jeden duży wątek na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

ja widziałam tylko wątek o endokrynologu a nie engokrynologu-ginekologu... to dwóch różnych lekarzy
jak nie chcesz pomóc to nie pisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

DR Skweres-najlepszy ebdokrynolog-ginekolog, przyjmuje w GAMECIE w Gdyni-woyta 150 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

Najlepszy jakiego znam to dr Ratnicka-Klimaszewska. Przyjmuje na Zaspie naprzeciwko tych sklepów meblowych w niebieskim przeszklonym biurowcu. Jednakże kolejki do niej są gigantyczne.Pozdrawiam i życzę zdrówka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

A masz może jakiś numer telefonu do rejestracji? i jaka jest cena za wizyte?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

A nie można wpisać nazwiska do Googli i mieć nr telefonu, a nastepnie zadzwpnić i dowiedziec sie i o ternmin i o koszt wizyty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Engokrynolog-ginekolog

Toshiba, dziewczyny dobrze pisaly ze taki watek, dosc obszerny juz byl.
Prosze:
http://forum.trojmiasto.pl/ginekolog-endokrynolog-pilnie-t168286,1,50.html?hl=_englein_#hl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

racja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

a ja nie rozumiem tych uszczypliwych komentarzy? chciałam żeby polocono mi dobrego gin-end. bo może ktoś chodzi i może ktoś ma coś do powiedzenia w tym temacie, nie mogłam znaleść takiego wątku więc założyłam nowy.
ciekawe czy tak samo komentujesz pytania o ginekologów? jest dziennie przynajmniej z 5 nowych wątków.
żebys nigdy nie spotkała sie z taką "życzliwością" jak ja

pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

Toshiba ja też się czasami zastanawiam po co jest forum jeśli są jakieś "ale" jak założysz wątek, który już kiedyś był... moim zdaniem to już każdy wątek był na forum - KAŻDY

no, ale mam nadzieję, że dowiesz się informacji, których potrzebujesz:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

Basieniak dzięki za miłe słowo! :)
wiem że zawsze znajdą się ludzie, którzy mają zawsze jakąś dobrą radę. ja ten temat uważam za zamknięty i jestem zdania że dostajemy od innych tyle ile dajemy od siebie..
a jak po prostu ktoś nie ma do powiedzenia nic ważnego to niech nie wchodzi na dany temat
i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

Dr. Izabella Turek Muczyńska 58 5110111. Długo sie czeka na pierwsza wizyte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

wogoole jest bieda z takim leczeniem, ja od 2 lat mam wszystkie objawy hiperprolaktynemi, dodatkowo brałam leki które je powodują, moja lekara ogólna totalnie wypiela się na moje problemy, ginekolog tez próbował zepchnąć to jednocześnie na depresje i jedzenie lol!!!!!!!!!
sądzę ze nie zjadam więcej niz 1600KCAL na dzień, warzuwa i miecho + intensywny ruch 3-4 x w tygodniu.

to są chorzy ludzie wg nich każdy kto ma nadwagę i problemy z hormonami je za dużo i ma depresje. Bo po co kierować na badania. Najlepiej zapisac kolejne pigułki które pogarszaja tylko sprawę :/

ostatnio doszłam do smutnego wniosku że większą kasę maja z leczenia bezpłodności niż jej zapobiegania ....

tez szukam dobrego ginekologa-endokrynologa, który nie będzie robił problemu żeby dać listę badan do zrobienia, i skierowanie na prolaktyne (która i tak jest odpłatna jak wiekszość)

zamiast tego straciłąm mase czasu i wydałam kupę kasy na kardiologa i inne niepotrzebne akcje, gdzie wszystko wskazuje ewidentnie na zaburzenia hormonalne,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

chaberek powiem Ci szczerze, że jako młoda dziewczyna poszłam do dr Kardzis. Kobieta ma niestety bardzo złe opinie w necie, aczkolwiek ja ją wspominam bardzo dobrze... leczyłam się u niej długo i generalnie z dobrym skutkiem... poszłam do niej "po tabletki", a ona mi powiedziała, ze nie przepisze mi żadnych tabletek, dopóki nie dowiemy się, co się dzieje i dlaczego moja sytuacja wygląda tak jak wygląda... i tak długo drążyła temat, aż znalazła przyczynę...

tylko wiesz co??? z tego co ja się orientuję, to spory przyrost wagi może być spowodowany bardziej problemami z tarczycą niż przysadką... jeśli nie robiłaś jeszcze badan hormonów to zacznij od zbadania tsh (skierowanie możesz dostać również od ogólnego) i jeśli będzie podwyższone to wtedy niestety ft3, ft4, anty TPO i anty GC (chyba, bo tego ostatniego nie pamiętam), a badania hormonów nie sa niestety refundowane (chyba że dostaniesz skierowanie od endokrynologa z NFZ-tu, a na takową wizytę niestety trochę poczekasz więc nie wiem czy to się kalkuluje - zdrowie chyba ważniejsze niż kilkumiesięczne oczekiwanie na wizytę)

powodzenia w leczeniu życzę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

dzieki, :) ja zamierzam isc prywatnie, bo NFZ to niedoczekanie,
tarczyca mi raz dziala a raz nie, objawia sie to spowolnieniem organizmu w kazdej kwestii i powiekszeniem tarczycy (duze zgrubienia przy szyji) ale to jest tak w kratke ze masakra.

podejrzewam hiperprolakty bo mam dokladne objawy i co gorsza brałam leki, i to niejedne, które ją powodują :(

a teraz chce za rok chodzic z brzusiem, wiec wole prywatnie i w miare sprawnie to poukladac. Nie ukrywam tez ze troche mi przeszkadza tycie mimo ruchu i zdrowego odzywiania...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

mnie to tak wk.....a e nie ma żadnych porządnych gin-endo że dosłownie ręce mi opadają...
kiedyś chodziłąm do jednego stwierdzoł PCO i spironol dostałąm (mam mega podwyższone hormany .. wszystkie) szkoda że to jest lek króry łagodzi tylko objawy a chce się wyleczyć a nie mogę
boję się że jak będę chciała mieć drugie dziecko to nie będę mogła..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

to jeżeli tyjesz i masz te wole (powiększenie tarczycy) to ewidentnie jest to objaw niedoczynności... hyperprolaktynemia powoduje oczywiście cykle bezowulacyjne, nieregularne cykle, a nawet mlekotok z piersi, ale nie kojarzę zeby powodowała aż takie tycie pomimo zdrowego trybu życia... niedoczynność też powoduje problemy z owulacja i regularnością także objawy generalnie są podobne i łatwo je pomylić, dlatego żeby mieć pewność niestety trzeba zrobić badania hormonów... idź do lekarza i nie czekaj, bo leczenie potrafi być naprawdę długotrwałe :( niestety wiem coś o tym... :( ale obecnie mam już pod serduchem maleńką istotkę także naprawdę warto... :D
pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

może bym nie miała takich problemów z tyciem gdyby nie powodowało to spowolnienia przemiany materii do minimum, wiem ze to ohydne co napisze, ale toaletę widzę raz na tydzień zazwyczaj. Czasem jak tarczyca działa mi przez 1-2 tygi prawidłowo to wszystko wraca do normy, od razu zaczynam więcej jeść, lepiej działać i chudnę zauważalnie (około 5 kg) , a potem znowu od początku męczarnia, zastój od czubka głowy az po pięty, sennosc ocierająca sie o narkolepsję prawie :)

mlekotok lekki to juz od 2 lat mam po lekach które wogoole spowodowały laktacje, zarastam dramatycznie włosami co jakiś czas, albo dla odmiany połowa mi wypada. Także dzięki za namiary na maila, postaram sie umówić tam jak najszybciej, ale wolałabym już iść z jakimiś badaniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

powiem ci, ze z takimi objawami to poszłabym do lekarza bez zbędnej zwłoki... idź najpierw na konsultację i niech cię ukierunkuje jakie konkretnie badania powinnas zrobić... bo jak pójdziesz sama zrobić "kompleksowe" hormony to zapłacisz majątek, a nie wszystkie hormony tu są najważniejsze...

powodzenia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Engokrynolog-ginekolog

Wczoraj byłam u Pani gin. i prosiłam o radę do jakiego gin.-endo. iść. I bardzi mnie zmartwiło to co usłyszałam , bo powiedziała że w województwie pomorskim brakuje takich specjalistów i pacjętki pozostawione są same sobie. Endokrynolodzy (zwykli) nie chcą leczyć pacjętek powiązanych z ginekologią!
I tyle w tym temacie ja już straciłam nadzieję..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog-ginekolog

Nadzieja umiera ostatnia, jak powiadają. Proszę spróbować u dwóch kompetentnych i szalenie przyjaznych kobiet: dr Derewienko-Wołoszyn- ginekolog, przyjmuje w Spółdzielni Lekarskiej we Wrzeszczu /pierwsza rozpoznała symptomy niedoczynności tarczycy u mojej córki/ oraz dr Ewa Gross - Tyrkin, endokrynolog; poradnia na ul. Łagiewniki 7/1, tel.58 305 88 26 /tylko prywatne wizyty/. Obie współpracują ze sobą w ramach specjalizacji , diagnozując pacjentki. Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog-ginekolog

dziękuję Pani, zadzwonię, zapytam może w końcu szczęscie dopisze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog-ginekolog

Ja natomiast nie polecam pani Wołoszyn :(
Faszerowała mnie tabletkami bez jakichkolwiek badań. Jak się dopytywałam o badania mówiła, że jestem przecież młoda i pewnie zdrowa więc po co wydawać na badania, ktore są zbedne. Gdy ktoregos razu sama na własną rękę zrobilam podstawowe badania hormonalne nawet na nie nie chciała spojrzeć:/ Nie reagowala na moje obawy o zle samopoczucie po tabletkach i zlą reakcje na nie.
Jak się później okazalo makabrycznie rozregulowała mi hormony z którymi do dzisiaj walczę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog-ginekolog

Zapisałam się ostatecznie go ratnickiej-klimaszewskiej. pierwsza wizyta 18.09
zobaczymy jak bedzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog-ginekolog

Toshiba i mozesz powiedziec cos wiecej o wizycie u Pani doktor? i ile kosztuje wizyta? i czy sa do niej długie kolejki?
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog-ginekolog

Ciekawa jestem tez opinii:) Opinii nowej klientki
Ja do Ratnickiej Klimaszewskiej chodze od 20 lat;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog-ginekolog

jest dobrym ginekologiem-endokrynologiem. Dopiero ona mi pomogła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog-ginekolog

a wiec tak, byłam u Pani doktor (wizyta 160zl) i sprawiła na mnie i mążu bdb wrażenie. wywiad przeprowadzony dokładnie przebadana zostałam cała :)
niestety u mnie ze wzgledu na przebytą w ciąży cholestazę nie można zastosować "porządnego" leczenia.. jesetem tym trochę załamana, na razie muszę zrobić próby wątrobowe i usg jajnikow i nadnerczy.
Pani doktor ma kilka teorii ale wprost powiedziała mi że moge wydać kupę kasy a i tak mnie nie wyleczy poniewaz nie mogę hormonów brać, zaproponowała mi inne leczenie ( pponieważ z mężem nie chcemy na razie mieć wiecej dzieci)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog-ginekolog

co do kolejej to ja czekałam 1,5 tyg.
rozmawiałam wczesniej z moja pania gin. i powiedziała że ogólnie w woj. pomorskim niestety brakuje takich dobrych specjallistów, na razie bede sie leczyc u dr ratnickiej klimaszewskiej mam nadzieję że mi pomoże :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog-ginekolog

dr Stefanowicz-Kujawa jak najdalej od tej p. dr! ODRADZAM! Z resztą nie tylko ja :)

Pozdrawiam wszystkie Haszimoto, Hiperprolaktynemio-insulinooprne Panie :)

Bardzo polecam i dziękuję, że jest dr Hellmann Małgorzata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog-ginekolog

A gdzie p. doktor przyjmuje? Chodzi mi o Hellmann
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog-ginekolog

w Akademii Medycznej, w tym budynku na przeciwko ronda :) przepraszam nie pamiętam nr budynku :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog-ginekolog

http://prywatnezdrowie.pl/lekarze/malgorzata-siekierska-hellmann/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog-ginekolog

A ja z kolei bardzo polecam dr Ewe Stefanowicz - Kujawę.
Dla mne jest to specjalista wysokiej klasy. Ale oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Endokrynolog-ginekolog

hej ja też szukam dobrego lekarza,

najlepiej z Gda,
mam problemy z miesiączkami, są rozregulowane, do tej pory tabletki antykoncepcyjne bardzo źle na mnie działały,

chcę wreszcie poznać lekarza, który zrobi mi badania na poziom hormonów i dobierze odpowiednie tabletki i powie co jest ze mną nie tak, bo na razie nie chcę mieć dzieci, ale jak się zdecyduję to zaczynam się bać, że będę miała problemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog-ginekolog

hej, a Hellman przyjmuje też na klinicznej w szpitalu? ile za wizytę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog-ginekolog

Nie wiem czy dr Hellmann przyjmuje prywatnie, ja chodzę do Poradni (na terenie Akademii Medycznej)

Co do dr Kujawy ODRADZAM szkoda pieniędzy, czasu i nerwów!

Wpiszcie tej Pani nazwisko w google i poczytajcie, to nie tylko moja opinia :(

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endokrynolog-ginekolog

Przepraszam, że się powtarzam...jednak moje doświadczenie z tą Panią dało mi w kość i chce ustrzec inne osoby.
Jednak tak jak napisała Pani wyżej to kwestia indywidualna... (zdaję sobie z tego sprawę)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Próbowałam dostać się do dr Hellmann ale nie ma terminow przez najbliższe 4 lata !!!! Czy wiesz może czy dr przyjmuje prywatnie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Endokrynologa polecam Dr.Mariusz Połeć Swissmed 120 zl wizyta, świetny lekarz.A ginekolog Dr.Adam Stencel, przyjmuje w prywatnym gabinecie na Osowej, lub Invicta Gdansk ale drożej. POLECAM Z RĘKĄ NA SERCU.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Endometrioza na opolskiej w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Endomed na opolskiej w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...