Dobra (1) jak narazie jedyna konkurencja tip topa oby tak dalej seba Świetne miejsce (1) Polecam bywam tam często, jedzenie pyszne, jedyny minus - wzrost cen ,... Axwell Smaczne ale drogie (3) Jedzonko niesamowicie smaczne i polecam ale szybko ida w slad tiptopa (ceny)!... Smakosz
KAROLINA - opinia (3) Od początku zamawiam tam pizze bardzo często i stwierdzam jadnoznacznie ,ze... KAROLINA opinia (1) :) Smaczne i bardzooo dobre! polecam! Asia S Maciej - opinia (1) Jedzonko super. Maciej Polecam ! (2) Jestem stala klientka tej pizzeri,robia super pizze,szczegolnie polecam... Klaudia Nic dodac nic ując..... (1) Pysznie,smacznie,ceny normalne,nie żałują produktów na pizzy,duże porcje... Kamil Rewelacyjna Pizzeria :)) (2) Jestem Stałą klientką , korzystam kilkakrotnie i jeszcze ani razu nie... Anna Pysznie ,i tanio;] (1) Czesto zamawiam pyszna pizza Mexico typowo meksykańska i Mista bardzo dobra;] e Świetna pizza , miła obsługa, polecam. (1) Jadam tam często, robią naprawdę świetną pizze .Obsługa zawsze miła .... Michał Arek - opinia (1) Polecam!! Super smaczna pizza!! A Pani która obsługuje bardzo apetyczna:) W... Arek pychota... (1) Byłem z rodziną na wczasach na Górkach Zachodnich,przez przypadek trafiłem do... wczasowicz REWELKA! (3) Bardzo dobra pizza - ciasto świetne al'a carbonara zwala z nóg (NAJLEPSZA... Aro Polecam DRUM ENIGMY (1) Witam wszystkich dziś po raz pierwszy miałam okazję skorzystać z nowego menu... Katarzyna Pizza (1) Jedna z najsmaczniejszych w okolicy. Zrezygnowałam z usług Pizzerii Planet/... Majka z Dyrekcyjnej konkretna poprawa w dostawach (1) Jestem stałą klientką. Muszę stwierdzić iż w ostatnim czasie dostawy z... Martusia PIZZA (1) POLECAM WSZYSTKIM PIZZE Z TEJ PIZZERII!! JEST WYŚMIENITA !! UWAŻAM ŻE... Alicja KIEROWCA PIZZERII (1) PRZEPRASZAM TYCH PAŃSTWA KTÓRZY CZEKALI TAK DŁUGO NA DOSTAWĘ Z PIZZERII.... Kierowca super !!!!! (1) Zamawiam często pizze z tej pizzeri,muszę powiedzieć że pizze mają... Kama