T 60+ - opinia (1) W mojej okolicy (Karwiny, Mały Kack) to najlepszy sklep i serwis. Polecam... T 60+ MB - opinia (1) Widać, że chłopaki pasjonują się rowerami. Ja kupiłem tam rower i jestem mega... MB MW - opinia (1) 8 maja 2023 wizyta w sklepie rowerowym Epicentrum w Gdyni . Profesjonalizm ,... MW
Maqr - opinia (1) Bardzo fachowe doradztwo i późniejsza obsługa. Maqr jdheyejjs - opinia (1) miejsce z bardzo słaba energia. wydaje się ze woda sodowa zrobiła swoje.... jdheyejjs OLO Gdynia - opinia (1) Epicentrum tworzy Ekipa ktora zjadla zeby na jednosladach. OLO Gdynia PJ - opinia (1) Zawsze pomogą profesjonalnie polecam PJ Epicentrum Gdy. Karwiny (1) W Epicentrum zakupilem wlasnie drugi rower. I jestem bardzo zadowolony z... Bartosz brak kompetencji (4) byłem przed chwilą w tym sklepie szukając osi do tylniego koła, niestety... siero19 Serwis rowerowy (1) Ostatnio oddałam swój wiekowy (blisko 20 letni) rower do serwisu Epicentrum w... Daga stas (1) Bardzo dobry, sprawny serwis i co najważniejsze doświadczony. Potrafią... stas Serwis (1) Dziś odebrałem swoje V10 z serwisu i musze przyznać że chłopaki wiedzą co... Qźmin Bardzo dobry sklep rowerowy i nie tylko :) (1) Kożystałem zimą z porad sprzedających odnośnie nart , teraz latem zakupiłem 2... zonk POLECAM! (1) bardzo profesjonalne podejście do obsługi klienta. Doradzanie, a nie... Olga Gorąco polecam ! (1) Jako że nie jestem maniakiem sprzętowym a rower mam raczej ze średniej półki... Marek Wiosenne przygotowanie roweru (1) Przywiozłem rower w stanie zdezelowanym w czwartek, a już we wtorek... Karol raczkowski Super! (1) Pozdrawiam Michała i Bartka, chłopaki podchodzą do tematu bardzo... DonGooooralesko Mój nowy ulubiony sklep i serwis (1) Po latach korzystania z usług i zaopatrywania się w innym sklepie rowerowym... trybol pozytywne miejsce (1) Wpadłem tam niedawno na wymianę amortyzatora. Wszystko zostało zrobione... fat rider ScY - opinia (1) nareszcie sklep rowerowy z klimatem rowerowym w gdyni!! obsluga pomocna w... ScY