opinia (2) Zarządca taki sobie. Na pewno dba o interesy własne. Usterki są usuwane w... karol Brak klasy (2) Administrator lekceważy mieszkańców, dla których pracuje. Rozwiązanie spraw... Krzysztof Rzetelna i solidna firma (1) Firma solidna i rzetelna. Rozliczenia w systemie miesięcznym, fachowa obsługa... Dorota G
dramat do kwadratu! omijac pelnym łukiem (1) Brak komunikacji, zbywanie problemow, odkladanie na potem. Jestem... Jankes dr - opinia (1) brak odpowiedzi na maile a gdy zostawia się numer aby pani zajmująca się daną... dr Arogancja na maksa (2) Firma Erta kojarzy mi się z: brakiem szacunku dla klienta, brakiem słuchu na... rozczarowany klient szukanie naiwnych wspólnot (2) firma makabryczna , obsługa -niedbalstwo i totalna ignorancja, serwis... były klient Bardzo solidna firma (2) Jedna z lepiej zorganizowanych firm zarządzających nieruchomościami, bardzo... klient Nie polecam. (1) Są bardzo opieszali, jak tylko są sprawy, w których muszą monitować, to robią... slonko ostrzegam!!!! (1) Jestem mieszkanką domu zarządzanego przez firmę Erta. Administrowanie... Ewa