Krzysztof - ocena (1) Bardzo dobra współpraca. Polecam. Krzysztof Andrzej i Karolina. - ocena (1) Jesteśmy zadowoleni z obsługi części wspólnych, w naszej wspólnocie. Andrzej i Karolina. Mieszkaniec - ocena (1) Ta administracja to anty-administracja. Wiecznie nie odbierają telefonów, na... Mieszkaniec
lokator - ocena (1) Porażka! A pan Rafał ma wywalone na wszystko! Mieszkanie jest zalewane - nie... lokator Małgorzata - opinia (1) Ten administrator to jakaś porażka i żenada w bliższym kontakcie. Brak... Małgorzata Członek Wspólnoty - opinia (1) Administrator naprawdę godny polecenia!!! Nikt nie jest idealny ale osoby tam... Członek Wspólnoty Paula - opinia (1) Jestem zadowolona ze współpracy z Zarządcą "Erta" a szczególnie bardzo... Paula Mieszkaniec wspólnoty - opinia (1) Polecam współpracę z tym administratorem. Mieszkaniec wspólnoty CzłonekWspólnoty - opinia (1) Robią wszystko aby nic nie robić !!! CzłonekWspólnoty Zdzi. - opinia (1) Dobry kontakt z administracją, Pan z pogotowia lokatorskiego bardzo uprzejmy... Zdzi. Magda - opinia (1) Brak odpowiedzi na maili, brak reakcji na awarie utrudniające mieszkańcom... Magda z - opinia (1) Erta nie wywiazuje się z swoich obowiązków, totalna porażka, nie polecam z Odradzam (2) Od kiedy mieszkam czyli od 2 lat jest informacja, ze nie powinno sie... Malgorzata Mieszkaniec wspólnoty Michal - opinia (1) Jako mieszkaniec jednej ze wzpolnot Gdańska uwazam ze Pani P. Powinna... Mieszkaniec wspólnoty Michal Piotr - opinia (1) jak najdalej od tej firmy, bardzo niski poziom obsługi Piotr - opinia (2) Najgorsza administracja i najwyższe ceny. Kosmiczne kwoty i ukryte koszty. Z... Opinia wlasna (2) Jako mieszkaniec pewnego osiedla pod nadzorem wlasnie tej firmy, chciałbym... Mieszkaniec Polecam (1) Polecam, wszystko w budynku działa jak należy mimo iż budynek jest młody i... Tyszka nie polecam (4) Nie polecam tej firmy, bardzo trudne osoby w kontakcie, proste sprawy... Alicja Polecam (2) Zwykle ludzie jedynie narzekają, a ja jestem zadowolona ze swojego... Zadowolona klientka