Kraszan - opinia (1) 6 Urodziny mojej Zuzi,animatorka Pani Wiktoria zaliczyła na 6 Takiej... Kraszan Aga - opinia (1) Polecam to miejsce na zorganizowanie urodzin dla dziecka. Zabawa była... Aga atek - opinia (1) Bardzo dobra organizacja, polecam innym. Dziewczyna prowadząca - Wika - super... atek
Dagmara - opinia (1) Polecam. Świetna zabawa dla dzieci. Animatorka Wiktoria spisała się na medal :) Dagmara Ewa - opinia (1) Pani Wiktoria jest wspaniałą , ciepłą i kreatywną osobą z super podejściem do... Ewa Michal - opinia (1) Profesjonalne podejście do dzieci polecam Michal Angelika - opinia (1) Organizowałam przyjęcie dla syna . Animatorką była p.Wiktoria- polecam .... Angelika Monika - opinia (1) Polecam animatorke Wiktorię .Bardzo empatyczna dziewczyna z super podejściem... Monika Monika - opinia (1) Super empatyczna dla dzieci i pomyslowa Wiktoria.Polecam Animatorke Monika Magda - opinia (1) Najlepsze urodzinki na jakich byłam . Animatorka Wiktoria to mistrzyni zabaw.... Magda mama - opinia (1) Nasza pierwsza i ostatnia wizyta na tym placu . Pani Menager nie nadaje sie... mama Beata - opinia (1) Super miejsce. Nasz maluch swietnie się bawił. Na pewno będziemy odwiedzac to... Beata Anna - opinia (1) Jestem zadowolona z wyboru miejsca na urodziny dziecka. Z przyjemnością... Anna Natalia - opinia (1) Okropny system kasowania za rodzica - rodzice wymieniając się muszą wymienić... Natalia agnieszka - opinia (1) Ogólnie nie polecam. Obsługa nie kompetentna. Nie zostałam dobrze... agnieszka Joanna - opinia (1) Jedyny plac zabaw na którym spotkałam się z opłatą za opiekuna, za niemowlę,... Joanna ... (1) Kasowanie pełnej kwoty za niemowlę i 2 zł za rodzica..? Serio..? 2 rodziców,... Karolina Polecam! (1) Rewelacja!! Moje dziecko bardzo dobrze się tu bawiło. Indywidualne podejście... Paula nie polecam, lipiec 2019r. (1) Minusy to płacenie pełnej kwoty za niemowlaka (już od 3 miesiąca życia) gdzie... Ola Pierwszy i ostatni raz! (3) Niedorzeczne jest dla mnie by na tego typu placach zabaw płacić za niemowlę... Karolina