Polecam (1) Warto zostawić tu swoje dziecko. Opiekunki są czujne i bardzo zaangażowane w... Lidka Nie polecam (1) Kasowanie pełnej kwoty za niemowlaka, który siedzi na kolanach i nie korzysta... mama2dzieci Polecam! (1) To istny raj dla dzieci! Pierwszy raz zostawiłam tu swoje dziecko i z... Nina
Polecam! (1) Cieszę sie, ze zostawiłam córkę właśnie w tym placu zabaw. Miała naprawdę... Sonia Udana zabawa mikołajkowa (1) Moje dziecko z klasą było tam na mikołajkach. 2 godziny świetnej zabawy za 14... K Fantastycznasalazabaw (1) Super zabawa JT Masakra (1) Nie polecam. Kazano mi zaplacic za 10 miesiecznd dziecko. Nie mozna wjechac... Kasia nie polecam (1) Przyszłam na urodziny 7 letniego syna z 15 letnią córką i za czekanie chciano... Ewa Nie polecam!!!Nastawienie tylko i wyłącznie na kasę (1) Odwiedziłam plac zabaw z dziećmi (3 i 8 lat),postanowiłam że zostanę na... Dorota coraz gorzej (1) 2 razy robiłam tam urodziny córki - pierwsze urodziny były super i bez... ela Żenada (1) Odwiedziłam ostatnio plac zabaw jako mama gościa zaproszonego na... Zniesmaczona Stosunek do dziecka (1) Moje dziecko zostało potraktowane w sposób bardzo nieprzyjemny przez panią w... Ewelina nigdy więcej nie polecam, najgorszy na jakim byliśmy (1) Obsługa tragiczna. Pani ok. 60 lat totalna porażka zero przygotowania jeżeli... ANNA Urodziny (1) Miałam okazję wyprawie córce kolejne urodziny na placu i napewno już... Mania Zawsze super urodziny (1) Przerobiłam wszystkie place zabaw w gdańsku i mogę 100% stwierdzić, że to... Mama IZY mama - opinia (1) Urodziny może i fajna zabawa ale dla 20 dzieci tyle samo słodyczy co dla 10... mama Średnia przyjemność (1) Plac zabaw odwiedziliśmy pierwszy raz z 1 rocznym dzieckiem. Wiedzieliśmy, że... Krzysztof Dobe miejce na zabawę urodzinową. Polecam (1) Plac jest bardzo ładny, jest kolorowo chyba jeden z najładniejszych w... Joanna dla zysku nie dla zabawy dzieci (1) byłem na imprezie urodzinowej syna znajomych, wpuszczono nas i skasowano i... Łukasz Super plac, gratuluję pomysłu i obsługi (1) Wczoraj z żoną i naszymi synami oraz z moim przyjacielem, jego żoną... Marko S