Euro Pomoc drogowa Gdańsk 24h

Pomoc drogowa

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 197

dmytro - ocena (1) Trzeba była pomoc drogowa z samochódem hammer h3... Wszystko poszło sprawnie... dmytro karolina - opinia (1) Szybko, fachowo, i niedrogo, żadnych zastrzeżeń. Zapisaliśmy sobie na... karolina Magdalena - opinia (1) Dzwoniłam do kilku firm zajmujących się pomocą drogową. Euro wyceniła usługę... Magdalena
Zafira - sznaucer - opinia (1) Przyjechaliśmy z Poznania do Gdańska na wystawę psów rasowych, mieliśmy w... Zafira - sznaucer Katarzyna - opinia (1) Z usługi skorzystałam w lutym. Bardzo sprawny dojazd, profesjonalna obsługa... Katarzyna Anna - opinia (1) Polecam ;) profesjonalna pomoc ... Pan pomogł mi wejść do samochodu ponieważ... Anna Pomoc drogowa (1) Szybki czas przyjazdu na miejsce, mila obsluga i bezpieczny dowoz Damian Polecam, tanio i solidnie (1) Bardzo fachowa pomoc drogowa, na pewno skorzystam z usług tej Lawety. Beatrycze Perfekcyjna pomoc drogowa (1) Szanowni Państwo, korzystając z usług Firmy Euro-Laweta pomoc drogowa... Aneta Polecam (1) Tanio, sprawnie i solidnie. Barbara Super pomoc drogowa (1) Szybka i pomocna obsługa, samochód został naprawiony w nocy na obwodnicy bez... Marcin Luksemburg