Leszek - opinia (1) Zdecydowanie polecam. 1 laptop - zalany, w innych serwisach nienaprawialny -... Leszek polecam (1) Profesjonalny serwis dla firm. polecam sekretariat naprawa 2 laptopów (1) Z tak fachowym serwisem dawno się nie spotkałam. Przyniosłam laptopa z... Joanna Wolańska
polecam wszystkim (1) Bardzo dobry serwis. Mój laptop znów działa jak nowy. Trafne zdiagnozowanie... Anita opinia (1) Bardzo kompetentny personel , kompleksowa i perfekcyjna obsługa ,... Iwona Chilewska konkretna pomoc (1) Współpracujemy z nimi od lat.Szybko reagują na problem zarówno ze sprzętem... Gosia Polecam (1) Naprawa bez problemów, szybko i profesjonalnie Marcin solidna firma komputerowa (1) Korzystam z usług od ponad 20 lat. Jeśli klient/klientka nie wymaga ekspresu... Beata W. Szczerze polecam (1) Naprawdę szczerze polecam. Miałem problem ze służbowym laptopem,... Zygmunt Naprawa Laptopa (1) Szybka diagnoza i naprawa poprzez wymianę układu graficznego. Na drugi dzień... max Szybki serwis z doświadczeniem (1) Szybki serwis z ogromnym doświadczeniem. Zaniosłem laptopa z usterką rano ,... Marek Szybko, tanio i solidnie, polecam, (1) Z usług korzystam już. od kilku lat - czytając negatywne opinie na tej... Tomek Beznadzieja (1) Przez tydzien facet kombinował i nie potrafił zdoagnozować prostej awarii .... Kuba Nie polecam (1) Panowie w serwisie zwodzili mnie przez 3 tygodnie, póki nie zdecydowałam się... Sandra wnętrzności mojego laptopa (1) Panowie z Euro School są niezwykle kompetentni i szalenie mili! w czasie... Joanna To ma być serwis? (1) Juz sam wygląd serwisu pozostawia wiele do życzenia. Gdyby nie to, ze miejsce... Adam Rzetelnie i uczciwie (1) Zasłużona MEGA pochwala dla tej firmy. Korzystałem już 3 krotnie i zawsze... twini Naprawa laptopa (1) Uczciwa, solidna i niedroga naprawa. Jasne reguły rozliczenia. Malo kto... Tomasz Sawicki Super serwis! (1) Oddałam laptopa i następnego dnia był już gotowy! Polecam, byłam zaskoczona... Joanna Gorąco polecam (1) Korzystam z usług serwisu Euro-School od 1996 roku! Zawsze byłem zadowolony... Wojciech Mieszkowski