Euro Styl - Negocjacje i wykonanie

Temat dostępny też na forum: Inwestycje i deweloperzy
Witam serdecznie. Jestem w trakcie ustalania szczegółów dot. kupna mieszkania od dewelopera Euro Styl. na różnych forach wyczytałem, że deweloperzy przewidują rabat do ok. 5%. Potwierdzają to również moi znajomi, którzy na przestrzeni ostatnich lat kupowali nowe mieszkania. Niestety W moim przypadku deweloper nie jest chętny do negocjacji i propozycja rabatu jaką otrzymałem wynosi poniżej 1% wartości mieszkania... Czy ktoś z Państwa miał okazję negocjować z Euro Styl w ostatnim czasie?

Drugie pytanie dotyczy kwestii zadowolenia po odbiorze - czy były z tym jakiekolwiek problemy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bywają akcje rabatowe dla wybranych mieszkań i wtedy 5% można otrzymać. Z mojego doświadczenia (niewielkiego) wynika, że deweloperzy są skłonni do upustów w wysokości 1-1,5%. Warto zauważyć, że większe rabaty dotyczą raczej mieszkań mało atrakcyjnych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak,ale do mieszkan ciemnych i takich co nikt nie chce kupic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ustalasz szczegóły a nie dogadałeś ceny? z tego wnioskuję, że jesteś zdecydowany na zakup tego mieszkania nawet jak w ogóle ci nie dadzą, żadnego rabatu to nie rozumiem po co mają ci taki rabat proponować. Zaproponowali kilkaset zł na odczepnego w odpowiedzi na twoje zapytanie.

Jeśli chcesz coś wynegocjować to musisz na odejście od "stołu" jeśli twoje warunki minimalne nie zostają spełnione. Negocjowałem rok temu (sprzedaż rok temu już też kulała) , deweloper jak podpytywałem nie chciał rozmawiać o rabatach. Ostatecznie zadzwoniłem i powiedziałem wprost proponuję tyle i tyle , pani z biura sprzedaży próbowała coś tłumaczyć, ja powtórzyłem, że tyle mogę zaproponować i koniec. Moja propozycja była o 3,87% niższa od ceny nominalnej. Pani powiedziała, że oddzwoni. Oddzwoniła z propozycją o 2,63% niższą od ceny nominalnej. Dodam tylko, że było to całkiem drogie mieszkanie i te 2,63% to w kontekście wykończenia stanowi całkiem istotną kwotę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (3 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...