Eurodentica

Stomatolodzy Ortodonci Implanty

Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 56/4

Jaca - ocena (1) Nie polecam. Przyszlismy z synem ze stanem zapalnym zeba mlecznego. Zab... Jaca Małgorzata - opinia (1) Blisko 2 lata leczyłam się u doktor Kozinskiej - Szymczak. Jestem zachwycona... Małgorzata Kamila - opinia (1) Profesjonalna obsługa, wspaniała atmosfera, szczerze polecam jako... Kamila
Małgorzata Ł - opinia (1) Pani doktor Joanna Kopycińska jest absolutnie niezastąpiona! Udało jej się... Małgorzata Ł Karolek - opinia (1) Aparat założony w tym samym czasie co znajomy, tylko on w innym gabinecie.... Karolek Nulka - opinia (1) mąż zadowolony, mówił, że bezboleśnie i bez stresu Nulka Anna Pluta - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług... Anna Pluta Ola pacjentka od 2 lat (1) Dziękuję pani doktor za piękny uśmiech, który wyczarowała dla mnie swoją... Aleksandra Reszczyńska pacjentka od 15 LAT (1) Z usług dr Szymczak korzystam od 15 lat wraz z całą moją rodziną. Z czystym... Celina Świetny gabinet (1) Z czystym sumieniem polecam gabinet Eurodentica. Moja córka jest pod opieką... Alicja Rewelacja (1) Jestem pod dużym wrażeniem tego gabinetu. Posiadają bardzo nowoczesny sprzęt... Katarzyna Pan Denstyca co zęby usuwa (1) Witam, Co do całego gabinetu jako ogół nie mam żadnych zastrzeżeń. Świetnie... Piotr POLECAM (1) Pani Dr.Małgorzata Szymczak przemiła , leczy wyśmienicie.Zawsze uśmiechnięta... K Nie do końca... (2) Jeśli chodzi o stomatolog dr Annę Kabacińską, to jak najbardziej polecam,... B. Gorąco Polecam ! (1) Cała moja rodzina leczy się u dr Małgosi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z... M Polecam! (1) Szybko, profesjonalnie i bezboleśnie. Byliśmy dwa razy i możemy z czystym... js Bardzo miło i profesjonalnie (1) Jestem baaardzo zadowolona, choć zawsze podchodzę krytycznie i z dystansem do... Nika Inka - opinia (1) Ortodonta godny polecenia Prostuję moje ząbki od 13 m-cy u dr.Gosi w... Inka Yooki - opinia (2) Miałam umówioną wizytę na usuwanie osadu. Obsługa bardzo miła, gabinet... Yooki Celina - opinia (1) Nie spotkałam w życiu lepszej opieki medycznej. Głównym celem jest leczenie,... Celina