Polecam (1) Nauka przebiega w miłej atmosferze. Pani Ola jest bardzo cierpliwym... Kierowca Ja polecam - zdałem za 1-szym razem (1) Kolega namówił, bo sam sie uczył u Marty, ja lewus totalny do auta w końcu w... romo REWELACJA!!! (1) W tej szkole panuje bardzo miła atmosfera. Jednocześnie jest bardzo wysoki... Krzysiek
Podziękowania dla Marty! (1) Egzamin zdałam co prawda za 4 razem ale w moim przypadku to sukces-maniacko... żaneta ż Polecam tą szkółkę!!! (1) Zdałem egzamin po jazdach dodatkowych z tej właśnie szkółki. Polecam... WZ Dziekuje (1) Dziekuje Pani Oli za to ze i ja i moja zona zdalismy egzamin za 1 razem!... Jerzy Ula - opinia (1) Szczerze polecam! Bardzo dobra szkoła. Nauczysz się nie tylko jazdy ale i... Ula Podziękowania (1) Prawo jazdy zdałam już jakiś czas temu, oczywiście nie za 1 razem tylko za... Ewelina Polecam gorąco!!!!!! (1) Miła atmosfera, fachowo prowodzone wykłady, jazdy w towarzystwie... Daria Warto bylo! (1) Z gaszczu szkol i szkolek nauki jazdy polecono mi Euroklase. Uczyla sie tu... Anka R. ... (1) swietna szkola polecam .nauczylam sie tam wiecej na dotatkowych jazdach niz w... ..... KOBIETA INSTRUKTOREM? OCZYWIŚCIE, ŻE TAK :) (1) PO PIERWSZE: NIESAMOWITA CIERPLIWOŚĆ, BO PRZECIEŻ ILE RAZY MOŻNA POWTARZAĆ... EWA :] To na prawde bardzo dobra szkola (1) To na prawde bardzo dobra szkola. I co wazne maja nowiutenkie auta a nie... Tatiana REWELACJA!!! (1) Słuszne spostrzeżenie, że każda ocena kursanta jest subiektywna, ale... Maciek JEST OK. :):) (1) KAŻDA OPINIA JEST ZAPEWNE SUBIEKTYWNA I TAKA TEŻ JEST MOJA. WIĘC... CUBAW polecam (1) Swietna szkola! Polecam wszystkim, zwlaszcza kobietom! Zaluje tylko ze... Kasia Grzegorz - opinia (1) Uczyłem sie tam i za 1 razem zdałem ;] Grzegorz