Event By Ev

Organizacja wesel Organizacja eventów Dekoracje ślubne

Gdynia, kmdr. Bolesława Romanowskiego 56/D

Profesjonalnie, sprawnie i z klasą! (1) Pani Iwono, jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji naszego... Agnieszka Lepiej niż to sobie wymarzyłam (1) Dziękuję bardzo całemu zespołowi Event By Ev! fantastyczna obsługa,... Marta Najpiękniejsza kolacja zaręczynowa (1) Zorganizowane oświadczyny były fantastyczne, bardzo profesjonalne i... Szymon
Event by Ev is more Event by me! (1) Wesela spełniające Twoje marzenia...? Tylko z Event by Eve! Pełna... Daria POLECAM! (1) Firmę Event By Ev polecam każdemu, kto chce mieć perfekcyjny i nietuzinkowy... K&K Pełen profesjonalizm!!! (1) Skorzystaliśmy usług firny z Event by Ev przy organizacji naszego ślubu i... Agata i Marcin Ślub jak z bajki (1) Drogie Panie , chcecie mieć ślub niczym z bajki? to skorzystajcie z usług... Asia i Tomek REWELACJA!! (1) Miałam przyjemność współpracować z Event By Ev, którą poprosiłam o dekoracje... Aleksandra Rutka Bańki.. (1) Pani Iwona bardzo sympatyczna i pomocna osoba. Niestety nie udało się nam... Iza 50-urodziny (1) Szczerze polecam współpracę z Event By Ev. Profesjonalizm, fachowa porada... solenizant Niezapomniane urodziny!!! (1) Na zlecenie organizacji moich urodzin zdecydowałam się tydzień przed... Iwona Niezastąpiona pomoc (1) Z firmy P.Iwony korzystalem przy okazji organizacji imprezy integracyjnej dla... Maciej