Marylka - ocena (1) Polecam z całego serca tu sie szyję cuda I pani mloda wychidzi zachwycona... Marylka Mariola - ocena (1) Polecam salon z całego serca Pani Ewa jest poprostu urocza i pani mloda czuje... Mariola Kasia - ocena (2) Chciałam z całego serduszka polecić salon Ewy ! Dziewczyny uszyły dla mnie... Kasia
Patrycja - ocena (1) Zamawiałam sukienkę w salonie butterfly i jestem zachwycona Sukienka szyta... Patrycja Patka - ocena (1) Witam wszystkich! Chciałabym podzielic sie swoimi odczuciami o sukni i... Patka Aga - ocena (1) Cudowna atmosfera piękne doradztwo i śliczne suknie Polecam. Aga Anna Gabriel - opinia (1) Wspaniałe miejsce na mapie salonów sukien ślubnych w Trójmieście. Gwarancja... Anna Gabriel Marlena - opinia (1) Z prac Ewy korzystamy od kilku lat, jej dzieł nie mogło zabraknąć także na... Marlena Karolina - opinia (1) Ewa ma serce do szycia. Jej projekty są zawsze wyjątkowe. Zdecydowanie warto! Karolina Monika - opinia (1) Duży profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta. Szczerość i jak to... Monika Anita - opinia (1) Najlepsza krawcowa świata, nikt nie robi tak pięknych sukienek Anita Magda - opinia (1) Gorąco Polecam Ewunię. Bardzo utalentowana oraz przemiła kobietka ️️️ Magda Sandra - opinia (1) Gorąco polecam salon Ewci, wszystko szyte na najlepszych materiałach, dopięte... Sandra Ola - opinia (1) Niesamowite miejsce. Kreacje tworzone u Ewy to prawdziwe dzieła sztuki ️... Ola domino - opinia (1) Ten KTO poznał Ewę ten wie I zna jej fachowość i profesjonalizm w tworzeniu... domino