Krzysztof - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z decyzji zrobienia sesji u Ewy. Super atmosfera,... Krzysztof Tomek - opinia (1) Zgłosiłem się do Ewy na sesję portretową, z potrzeby odświeżenia swojego... Tomek Małgorzata - opinia (1) Wspaniała sesja, wyjątkowa współpraca a efekt końcowy czyli zdjęcia... Małgorzata
Ewa - opinia (1) Praca z Ewą to była czysta przyjemność. Czułam się swobodnie i komfortowo. A... Ewa Mega (1) Ewa robiła zdjęcia reportażowe z komunii mojej córki. Zdjęcia dostarczyła mi... Kasia Fotograf z piękną duszą :) (1) Ewa wykonała dla mnie sesję portretową. Chciałam mieć ładne zdjęcia,... Marta Sylwia - opinia (1) Mialam szczęście ,że Ewa fotografowała moje urodziny. Mam super pamiątkę,... Sylwia polecam (1) Zacznę od końca czyli od zdjęć - jestem zachwycona! Ewa tworzy tak wspaniałą... Lucy Super! (1) Świetna atmosfera podczas sesji to i zdjęcia świetne, wprost na moją stronkę,... Kasia Z. Polecam Ewkę fotografkę! Bierz w ciemno - zrobi najlepiej! (1) Ewka - ze wszystkimi, jak mówi przechodzi na TY :) - bo to ułatwia kontakt a... Ewa Rewelacja (1) Pani fotograf bardzo kontaktowa i z dobrą energią, tworzy luźną atmosferę... Aleksandra Strzał w dziesiątkę! (1) Rewelacyjne, fachowo zrobione i naturalne zdjęcia. Miła atmosfera, wspaniale... Kama Polecam!!!! (1) Profesjonalna sesja, fantastyczna atmosfera, przemiła Pani Ewa, która zna się... margo Serdecznie polecam! (1) Naszą sesję wspominam niezwykle miło, nie tylko za sprawą profesjonalizmu... Aleksandra Polecam :) (1) Zdjęcia wyszły kapitalne :) współpraca układała się idealnie, dokładnie tak... Marta Super współpraca oraz super efekty (1) Jeżeli szukacie fotografa na slub/ wesele/sesje ślubną to polecam współpracę... Agnieszka Odradzam korzystanie z usług Ewy Żali (2) W zeszlym roku p. Zala wykonywala dla mnie sesje slubna. Zdecydowanie... Mateusz Bardzo polecam,profesjonalizm:-) (1) Bardzo polecam,sesja była suuuper udana.Zdjęcia bardzo... Asia gorąco polecam,wspaniala pamiatka na lata (1) Jestem mega zadowolona ze zdjęć,ilekroć spojrzę na fotografię przypomina mi... Aga polecam :) (1) polecam kreatywnosc pani fotograf, super pomysly na zdjecia. Dwa razy juz... Magda