Mateusz - opinia (1) Powierzoną pracę wykonują z największą starannością. Biuro godne polecenia. Mateusz Adam L. - opinia (1) Bardzo przyjazna atmosfera prowadzenia transakcji, wszystko wytłumaczone jak... Adam L. Zofia - opinia (1) Profesjonalizm i kompleksowość w załatwieniu transakcji sprzedaży mieszkania... Zofia
Daniel - opinia (1) Pełen profesjonalizm, maksimum zadowolenia :) Na pewno polecę dalej Daniel Daria - opinia (1) Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Miła i przyjazna... Daria Tomasz B. - opinia (1) Pan Marcin, który nas obsługiwał, na wysokim poziomie, świetne zdolności... Tomasz B. Agata S. - opinia (1) Zakupiłam mieszkanie poprzez Ex Novo. Wszystko sprawnie poszło, bez żadnych... Agata S. Grzegorz J. - opinia (1) Z całą stanowczością polecam biuro nieruchomości Ex Novo a w szczególności... Grzegorz J. Maria - opinia (1) Z ręką na sercu polecam Biuro Nieruchomości Ex Novo pomogli mi w znalezieniu... Maria Julia - opinia (1) Wspaniała, profesjonalna obsługa. Życzliwi pracownicy. Wielkie podziękowania... Julia Agata D. - opinia (1) Polecam. Doskonały kontakt z agentem prowadzącym (u nas akurat Pan Marcin),... Agata D. Adam - opinia (1) Bardzo profesjonalna i konkretna obsługa całej transakcji. Nasz doradca był... Adam Agata - opinia (1) Pan Marcin to właściwa osoba na właściwym miejscu, nie mam zastrzeżeń. Bardzo... Agata Daniel - opinia (1) Wszystko w porządku, jestem bardzo zadowolony zwłaszcza, że zakup mieszkania... Daniel Daria P. - opinia (2) Biuro nieruchomości, z którego usług jestem w pełni zadowolona. Kompetencja,... Daria P. Hubert - opinia (2) Serdecznie polecamy Ex Novo z Gdańska. Profesjonalizm, zaangażowanie i pomoc... Hubert Olaf - opinia (2) Przesympatyczna współpraca nie jak z pośrednikiem, a przyjacielem który dba o... Olaf Adam - opinia (2) Polecam z ręką na sercu! Załatwianie spraw dotyczących mieszkania, w moim... Adam Julia - opinia (2) Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm, świetna współpraca w miłej atmosferze.... Julia Adam - opinia (1) Dziękuję serdecznie za pełne zaangażowanie, profesjonalizm a także dużą pomoc... Adam