EXEL RENT A CAR

Wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 179

Maciej - opinia (1) Bardzo żetelna wypożyczalnia aut, profesjonalna miła obsługa auta nowe... Maciej Cezary Gorecki - opinia (1) Jak na razie, najlepsza firma z ktorej wypozyczalem auta, a troche ich bylo,... Cezary Gorecki Jarosław Krzywicki - opinia (1) Korzystam z usług Exel od 6 lat,wypożyczałem od nich auta ok.15 razy.Obsługa... Jarosław Krzywicki
Marek - opinia (1) Bardzo faujnie i milo.Samochody w bardzo dobrym stanie -polecam. Marek Pierwszy najem (1) Witajcie, bardzo profesjonalne podejście do klienta, wszystko jasno... Sobieszko Marian Firma godna polecenia (1) Wynajołem samochód na święta był to mój pierwszy raz gdy wynajmowałem auto z... Adam Zadowolona klientka :) (1) Super odpowiedzialna, konkretna firma. Autko zawsze jest na czas, a... K. Matusewicz Mega pozytyw (1) Wypozyczyłam od nich auto na ostatni weekend. Cenę mieli atrakcyjną, a auto... Anna Najlepsza wypożyczalnia w Gdańsku (1) Korzystałem z wielu wypożyczalni w Trójmieście, jednak ta, jak dotąd, jest... Michał Polecam wypożyczalnie Exel aut z Gdyni (1) Witam pożyczałem w ostatnim czasie wakacji auto dwa razy, autka spisały się... Jerzy Samochod jako zastepczy (1) Miałem wypadek, samochod poszedł do naprawy,potrzebowalem w trybie pilnym... Marcin Polecam (1) Korzystałem z wielu wypożyczalni małych i dużych w kraju i za granica ale z... Janusz Auto zastępcze z AC - Polecam (1) Polecam. Dobre elastyczne podejście do klienta. Zależało mi na dieslu to... Błażej Polecam (1) Posiadam doswiadczenie w wielu firmach I jak tylko raz skorzystalam z Exel... Dagmara pogrzeb (1) Smutna historia, zdarzył się pogrzeb w Bydgoszczy, potrzeba było auta na... Tyszka Bartłomiej Polecam, gdyz warto! (1) Mialam ich samochody juz 5 razy. Korzystalam tez z innej wypozyczalni w... Mariola P. polecam (1) Wysmienita obsluga. Kozystalam juz 3 raz I na pewno skozystam jeszcze nie... RK Polecam (1) Sympatyczna i rzetelna obsługa. Dostałem jeden dzień od firmy w gratisie.... Marcin polecam (1) Firma jak najbardziej godna polecenia, samochód został podstawiony pod dom... LM są troche nipoważni (3) zarezerwowalem auto z 2 miesiace wczesniej i potwierdzili e-mailem ze jest... patryk