Fajna rozrywka (1) byliśmy, zagraliśmy i jesteśmy zadowoleni z usługi. Pokój garnizon zaliczony... Marek Bardzo ciekawy sposób na spędzenie czasu z rodziną (1) Wybrałem się z synami do pokoju garnizon. Żona nie chciała iść :) Teraz... Wiesiek nie polecam (2) Byliśmy ze znajomymi w celi - niby super - klimat ok, ale zagadki... Karolina
Pokój cela - przypadkowość zagadek (1) Byliśmy ze znajomymi w Pokoju Cela, określonym jako poziom zaawansowany.... rzodkiewka Miłe zaskoczenie :) Polecam każdemu! (1) Byliśmy w pokoju detektywistycznym, temat oklepany, ale w Exit Plan akurat... Dominika Polecam każdemu! (1) Świetna zabawa dla ludzi w każdym wieku. Zagadki wymagające, ale ciekawe.... Ada Dla mnie bomba! Pokój garnizon wygrywa! (1) Bardzo dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu! Byłam już w innych... Mina supet escape w sopocie (1) Bylismy w poniedzialek na promocji. Super sie bawilismy. Pokoj detektyw... ewela urodziny (1) Wyprawialam tam urodziny. Pomogli mi wszystko zaplanowac i zrobic rezerwacje... beatka Ekstra zabawa! (1) Byłyśmy z dziewczynami już w wielu tego typu miejscach, ale cela podbiła... Madzix Ciekawa koncepcja (1) Wybraliśmy się razem z narzeczoną bo słyszeliśmy, ze to dość popularna... NoXIII wtórne (1) Byliśmy ze znajomymi w pokoju upside down. Skusił nas ciekawy pomysł i... Magda warto (1) polecam z całego serducha :) kasiiia warto się tam zamknąć ;-) (2) Do Exit Plan trafiliśmy zupełnie przez przypadek ale było warto spędzić tam... Judyta