Niecały miesiąc temu organizowałam wieczór panieński dla koleżanki. Skorzystałam z usługi masażysty i z fotografa. Odnośnie masażysty każda z nas była zadowowolna, jednak odnośnie fotografa to JAKAŚ PORAŻKA!!!! Osoba robiąca zdjęcia nie ustawiała nas tylko pusto chwaliła.."jesteście świetne, jak modelki..." a na zdjęciach wygląda jakby każda miała jakąś krzywą twarz, ciało i nogi ( a nie ma, jesteśmy normale ), dym z papierosa , który paliła pani fotograf wchodził w kadr.. przesłała nam ( po dwóch tygodniach czekania!!) zdjęcia nawet te nieoświetlone, na których są same cienie.. bez lampy ( a to było w nocy ). Wygląda to tak jakby któraś z nas wyjeła telefon i bez celowania pstrykała focie na lewo i prawo...
Po złożeniu niezadowolenia zostałam zakrzyczana, że ona to dobrze wykonała swoją pracę, z jej profesjonalnego oka "wszystko gra". Nie "gra" droga pani fotograf!! jest beznadziejnie!! za 300 zł spodziewałam się chociaż troche profesjonalizmu!!A co do zwrotu pieniędzy to dostałam propozycje, że zwróci mi .. 100 zł.. tyle, że co chwile przekłada, że jutro, że za kilka dni... że pod koniec tygodnia. I skończyło się na obietnicy.
MASAKRA!!! Odradzam ze wszystkich sił!!! PORAŻKA