Agencja JeyJey

Imprezy - organizacja, animacje

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 53

Magda - opinia (1) Doskonała obsługa, od razu czuć że ma się doczynienia ze specjalistami w... Magda Anna - opinia (1) stanowczo odradzam! Jeśli szanujemy i dbamy o swoje zdrowie i życie, nie... Anna - opinia (1) Fantastyczna kompleksowa obsługa.
Wyjazd kawalerski do Lwowa (1) Gorąco polecam JeyJey jako organizatora Twojej imprezy. Nasz wyjazd do Lwowa... Piotr Lwów (1) Wyjazd bardzo udany :). Organizacja na wysokim poziomie. Przewodniczka... Tomek Pełen profesjonalizm! Gorąco polecam! (1) W lutym 2019 Agencja JeyJey organizowała dla mojej firmy wyjazd integracyjny... MT firma nie spełniła warunków umowy!!! (1) Z agencji jey jey korzystałam dwukrotnie. W obu przypadkach firma nie... Aleksandra Kawalerski z Łodzi (1) Wybraliśmy kilka atrakcji z Agencji JeyJey, każda z nich przerosła nasze... Michał Impreza wieczór panieński w clubie bunkier (1) Nie polecam. Impreza zorganizowana w clubie. Totalny chaos nikt nic nie wie.... Paula Jestem mega zadowolony pełen pozytyw (1) prze szczęśliwy :D ... Robert Fryzjer z Sopotu Genialny wieczór panieński! !!! (1) Dzieki Agencji jeyjey i moim wspanialym kolezankom, ktore do nich sie... katarzyna FATALNY FOTOGRAF (1) Niecały miesiąc temu organizowałam wieczór panieński dla koleżanki.... Panieński Pokaz był super !! (1) Poprosilismy agencje JeyJey o pomoc w organizacji urodzin dla kolegi. Spisali... Gosia Wszystko bylo totalnie na najnizszym poziomie (2) Pani miala wyskoczyc z Tortu a przyszla bardzo niesmiala i zatanczyla... DR Profesjonalizm w każdym calu. (1) Skorzystałyśmy z koleżankami z pełnej organizacji agencji wieczoru... Katrina Mogło być lepiej... (1) Organizowałem z pomocą agencji JeyJey kawalerski w Sopocie. Ponieważ nie... kawaler Rewelacja!!!! (1) Nie wiedziałam jak się zabrać za organizację wieczoru panieńskiego i trafiłam... Lola