FRYZJER

proszę o radę w wyborze dobrego fryzjera w 3city - takiego, który będzie potrafił zrobić mi modną fryzurę, doradzić, dać wskazówki co do sposobu układania włosów, a przy tym nie zgarnie hiperkwoty za taką usługę.

będę wdzięczna za wszelkie wskazówki
pozdrawiam!!

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

Podłączam sie do pytania :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

www.pracownia-krzysztof.eu
polecam p.Krzysia oraz dwie dziewczyny Iza i Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

polecam salon venus w gdanksu na il. dlugie ogrody 12 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

polecam salon na przymozu.p.karolina.fajna mloda laska.pomoze doradzi iwszystko wytlumaczy.tylko trudno sie do nej dostac ale warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: FRYZJER

z jakiego salonu na przymorzu?czy tu mowa na ul Kołobrzeskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

UWAGA! Na komentarze z kom. IP 213.192.97.*
Są to i nie tylko na tym forum wypisywane totalne bzdury przez psychopatę!, z którym mam problemy osobiste. Pozdrawiam wszystkie nasze klientki te wieloletnie i te, które nas od niedawna poznały.
Karolina.
www.centrum-urody.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

O JEJ, CZY TO ZNACZY PANI KAROLINO ŻE W TYM SALONIE ZA RYNKIEM PRZY KRZYWOUSTEGO 24G - "LOREAL" CZY TEŻ www.centrum-urody.eu JEST NIEBEZPIECZNIE ?!
W TYM I W INNYCH WĄTKACH PISZE PANI O JAKICHŚ PROBLEMACH, PODGLĄDAJĄCYM PSYCHOPACIE, DO TEGO CZYTAM NA FORUM ŻE TAM MNÓSTWO KAMER itd ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

Kiedy pójdziesz ponownie się leczyć psychiatrycznie? To ostatnie leczenie absolutnie „ci” nie pomogło. Jesteś zbyt niedowartościowany od dzieciństwa abyś mógł zepsuć mi osobistą jak i zawodową reputacje, jaki i sam osiągnąć cokolwiek w życiu, JOŻINIE!!! - Przepraszam wszystkich, którzy muszą czytać te żenujące wymiany zdań, bo to nie miejsce na problemy osobiste, ale psycholi na tym Świecie niestety nie brakuje!!!
Tym razem niegodne uwagi komentarze z IP 80.55.48.* ( ciekawe co na to prokurator ;) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: FRYZJER

i znowu sie wpisze :)bo warto:)krzys lub przemek z salonu point :)wiem ze od grudnia beda na wysepce we wrzeszczy kolo galerii baltyckiej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

Przymorze ul.Krzywoustego 24G przy rynku salon LOREAL fryzjer paznokcie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: FRYZJER

tel jeszcze ( 058) 553-75-56
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: FRYZJER

A ja polecam w Gdyni salon Hanny Zyguły...rewelacja...dziewczyny ktore tam pracuja sa rewelacyjne...! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: FRYZJER

polecam fryzjerkę Kamile,robi super włosy!!!!!jej nr tel 500321267
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: FRYZJER

A JA POLECAM ŁUKASZA, UL. SZARA W GDAŃSKU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

lukasz z szarej nie ma pojecia o strzyzeniu ,bylam u niego ,to sciemniacz . on tylko kazdemu mowi ze kolory do niego nie pasują , i kazdego by farbowal na brazowo ,nigdy do niego ,a kasuje ,skandalicznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

A JA WRĘCZ PRZECIWNIE- ODRADZAM. WŁAŚCICIELKA KAROLINA MA NIECIEKAWA OPINIE. POZA TYM BYL TAM KIEDYŚ MASAZ EROTYCZNY...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

ja też słyszałm dużo złego na temat salonu na krzywoustego przy rynku. to chyba ten w ktorym wlaścicielką jest karolina
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

a ty czemu odpowiadasz na swoje własne posty???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

Chciałam sie dowiedziec czy byl/a Pani/Pan w tym salonie na tym masażu !!! Masaże wykonywane sa tylko Paniom !! W razie watpliwości zapraszam na rozmowe do salonu,a nie wypisywanie glupot niby ze dwie osoby potwierdzaja ....z roznica paru minut i tym samym numerze komputera!!żenada
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

Pani Sylwio szczerzę napiszę że zaintrygował mnie ten temat, zwłaszcza że na forum w kategorii (Towarzyskie-poznajmy się-wspólny wyjazd/imprezka) figuruje wątek FRYZJER L'OREAL.
Czy w nim właśnie o ten salon chodzi ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

Kiedy pójdziesz ponownie się leczyć psychiatrycznie? To ostatnie leczenie absolutnie „ci” nie pomogło. Jesteś zbyt niedowartościowany od dzieciństwa abyś mógł zepsuć mi osobistą jak i zawodową reputacje, jaki i sam osiągnąć cokolwiek w życiu, JOŻINIE!!! - Przepraszam wszystkich, którzy muszą czytać te żenujące wymiany zdań, bo to nie miejsce na problemy osobiste, ale psycholi na tym Świecie niestety nie brakuje!!!
Tym razem niegodne uwagi komentarze z IP 80.55.48.* ( ciekawe co na to prokurator ;) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: FRYZJER

Pani Karolino od paznokci - szefowo z salonu za Przymorskim rynkiem, proszę nie przepraszać "za te żenujące wymiany zdań" wszyscy wiemy że nic z niczego się nie bierze.

Abstrahując, pochwale się radosną twórczością:

Ona nie ma wnętrzności.
Jest sobą na wskroś cebula
do stopnia cebuliczności.
Cebulasta na zewnątrz,
cebulowa do rdzenia,
mogłaby wejrzeć w siebie
cebula bez przerażenia.

W nas obczyzna i dzikość
ledwie skórą przykryta,
inferno w nas interny,
anatomia gwałtowna,
a w cebuli cebula,
nie pokretne jelita.
Ona wielekroć naga,
do głębi i tympodobna.

Byt niesprzeczny cebula,
udany cebula twór.
W jedej po prostu druga,
w większej mniejsza zawarta,
a w następnej kolejna,
czyli trzecia i czwarta.
Dośrodkowa fuga.
Echo złożone w chór.

Cebula, to ja rozumiem:
najnadobniejszy brzuch świata.
Sam się aureolami
na własną chwałę oplata.
W nas - tłuszcze, nerwy, żyły,
śluzy i sekretności.
I jest nam odmówiony
idiotyzm doskonałaości.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: FRYZJER

www.centrum-urody.eu przymorze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: FRYZJER

polecam p. Krzysztofa albo p. Wiesię salon Bogna hair design, we wrzeszczu,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

P. Krzysztof niestety juz tam nie pracuje:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

Też byłam zachwycona tym co robił z włosami Pan Krzysztof. Może ktoś wie gdzie teraz zścina?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

Bardzo POLECAM Panią Ewę. Ma mały salonik wyglądający jak kiosk z prasą na Suchaninie w Gdańsku ul. Taborowej.
Włosy robi super extra i doradza fryzury )w razie potrzeby)..
tel.662605403
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

A ja polecam Pana Romana. 601 950 019, centrum Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

Twój osobisty fryzjer domowy - usługi w domu klienta, zainteresowane Panie zapraszam
-- pozdrawiam Monika 601-099-177

(każdą usługę można skomentować na moim portfolio w www.trojmiasto.pl/Osobisty-fryzjer-domowy-o22886.html
zapraszam do zapoznania się z opiniami klientek)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

wyłacznie pan Roman na Zgoda! to jedyny dobry... doskonały fryzjer w 3mieście!! to namiary na niego
http://www.trojmiasto.pl/s.php?akcja=szukaj&string=afromagia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: FRYZJER

salon TRENDY na ul. Pańskiej w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

Kogo z Fryzjerów byście polecali tu by scinał włosy do fryzurki Emo...zależy mi na dobrym charakterze i klimacie tego stylu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

Panie Romanie troche samokrytycyzmu!!!!!

kolejna Autoreklama zenujace

i zaczyna byc zabawne

innych zapraszam na inne fora o niby najlepszych fryzjerach z trójmiasta

Cigle pojawiaj sie te same salony:

Afromagia - pan Roman
Bogna - Wrzeszcz
alternative - gdansk
en vogue - nowy w Gdyni
Hanna zygula
i Roberto z Gdyni


Proponuje aby zamiast tracic czas na tako autoreklame
powedrowac na jakies szkolenie aby podniesc poziom swoich umiejetnosci

Zaden dobry fryzjer nigdy nie bedzie bez pracy

Nie myli dobrego fryzjera z Mania Wielkosci
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

pojawiaja się te same z pewnościa dlatego osli kobitonie, że są najlepsze. ile niby jest dobrych fryzjerów w gdyni? no słuvham?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: FRYZJER

uwolnić wieloryby!!!-Greenpeace
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

Witam! Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Ci Centrum Szkoleniowe Apus w Gdyni. Uslugi fryzjerskie wykonują kursanci pod czujnym okiem instruktorów fryzjerstwa. Chodzę tam od ponad roku i zawsze jestem zadowolona.Zarówno i P.Iza i P.Kasia potrafią dobrać mi fryzurkę tak że nie musze później spędzać godzin na układaniu włosków. Koszt takiej wizyty to maksymalnie 35zł. Trzeba tylko zarezerwowac sobie troszeczkę więcej czasu niż normalnie u fryzjera, ale niestety coś za coś. Jeśli chodzi o mnie to bardzo lubię te wizyty gdyż atmosfera jest naprawdę bardzo przyjemna. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

Niezla odwaga Pani korzystajcej z takich uslug

a juz najwiekszym skandalem nie do pomyslenia jast fakt ze za usluge ktora wykonuja kursancizwyklego szkolenia fryzjerskiego trzeba Placic!

oczywistym jest fakt ze taka usluga trwa minimum dwie trzy godz.
a instruktorzy najwyzej poprawiaja

A gorzej jak nie ma juz jak poprawic
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

ja znalazłam ostatnio (trafiłam na ulotkę) nowy salon przy Świętojańskiej, zdaje się numer 79. Salon nazywa się en vogue, mają Loreala. Zrobili mi nowe strzyżenie i jestem bardzo zadowolona. A moja znajoma chodziła już do nich, ale w Gdańsku. Jestem z Gdyni i mi nie pasowało zbytnio, ale teraz jest ok. Polecam Karolinę (tylko nie wiem którą, bo tam są aż dwie :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

Nowa klientka i juz zorientowala sie ze w salonie sa dwie Karoliny a nie jedna.

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

Polecam Salon Krystyna w Rumi Janowie
Asia rewelacyjna fryzjerka ( w koncu ma 4 miejsce na świecie) nie jest tania ale REWELACYJNA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

Świetny fryzjer p. Krzysztof z salonu "Bogna" we Wrzeszczu - kto wie gdzie teraz pracuje????????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

Ja chodzę do Wiesi na Wyspiańskiego 20 (kiedys pracowała w Bogna Hair Designe) i ostatnio własnie tam widziałam P.Krzyśka jak strzygł wiec chyba razem sie przeniesli:)

Zainteresowanym podaje adres:)

Retro Atelier
Wyspiańskiego 20
tel 0587327999
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: FRYZJER

halo, halo Kama:)
jestes boska :)
długo nie mogłam znaleźć wiesi po odejsciu, bo przeciez bogna nie powie :)
mozesz mi powiedziec jakie sa ceny w retro?
podobne jak w bognie? jak klimat?

z góry dziękuje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: FRYZJER

drogie dziewczyny,
ja rozpoczęłam ten temat, więc podzielę się z Wami tym co mnie spotkało: w dużym skrócie - wiele porażek, okresy długiego oczekiwania aż włosiska odrosną, aż wreszcie uległam perswazji reklamy która jeśli chodzi o te salony zyskala ostatnio na sile i poszłam do ALTERNATIVE. tego w CH Familia.
opłacało się. jak nic! ścięcie wreszcie takie jak od dawna sobie wymarzyłam.
zdecydowanie polecam osobom które nie boją się fantazji na głowie, ale i tym które chcę mieć bardziej tradycyjną fryzurę, ale ściętą profesjonalnie. włosy układają się odpowiednio jeszcze długo po ścięciu. i nikt tam nie zrobi Wam fryzury nieodpowiedniej dla kształtu Waszej twarzy, czy rodzaju włosów.

ale - oczywiście to tylko moje indywidualne zdanie. żeby mieć swoje - najlepiej się przekonać osobiście.
włosy nie trwa...w zimie też rosną ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: FRYZJER

Ja niestety sie na ALTERNATIVE bardzo zawiodlam... ale mowie o tym w gdansku glownym. Pani Asia bodajze, kompletnie bala sie zmian. Prosilam o zupelnie nowa fryzure (wlosy mialam za łopatki, bardzo grube i geste) mocno wycieniowaną, jakaś asymetrie moze i zmiane koloru. Uslyszalam ze "zaden kolor nie wyjdzie" ;/ a zamiast modnego cięcia, obcciela mi wlosy z 15cm. I tyle. A zaplacilam jak za zboze ;/

Inny fryzjer potrafil jednak ten kolor wyczarowac :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

:) jakie głupoty... nie płaci sie za ilość ściętych włosów. jak kiałby wyglądać cennik fryzjerów??? za cm ściętego włosa 5 zł???!!! kobiety!!! nie róbcie się głupie dosłownie!!!
przecież zawsze przed wykonaniem usługi pytacie!!! o cene!
po co więc sie decydujecie...
boże... wykazujcei odrobinkę dojrzałości...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

www.clubfryzjerski.pl.
mysle ze warto ich odwiedzic. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: FRYZJER

Serdecznie polecam www.degowski.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: FRYZJER

Hej:)Gorąco polecam Studio Fryzjerskie"STREFA CIĘCIA" w Gdańsku na Igielnickiej4 ,to jest koło Pellowskiego(cukierni) Koło Hali targowej wprawdzie nie ma szyldu ale jest napis Prezdłużanie rzęs i Stuio paznokcia małe tabliczki.Polecam właścicielkę fajną dziewczynę bardzo kreatywną ciągle się szkoli i jest naprawdę spoko!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: FRYZJER

A ja polecam "GALERIĘ FRYZUR"w Centrum Gdyni na ul.BEMA.Fryzjerka doradziła nową fryzurę,super ostrzygła.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: FRYZJER

ja polecam w Gdańksu na Partyzantów i róg zabytkowej, Pani Ola, super mnie ścięła, miła atmosfera, jeszcze sobie manicure z masażem solą wodną zrobiłam i z super nastawieniem i nowym imagem ruszyłam na weekendowy podbój Świata, polecam super gorąco wziełam telefon mogę Wam podać 500772233
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

byłam ostatnio w Gdyni, w en vogue przy Świętojanskiej. Dokładnie adresu nie pamiętam, ale gdzieś koło restauracji Polonia. Na farbę jeszcze się nie zdecydowałam, ale ze strzyżenia jestem megaaa zadowolona! Mogę polecić Izę. Chociaż inne dziewczyny też wydają się ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

Mogłabyś powiedzieć jakie są tam ceny? Który z gdyńskich salonów polecacie? Vogue, zygułe czy dorote?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

Hej a macie namiary na jakiś fryzjerów co w domu czeszą?? Ja mam ślub 1go maja i niestety wszystkie salony są pozamykane tego dnia ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

Polecam Pana Piotra Berendta z Gdyni,który uratował mi włosy trafiłam do niego po ich zniszczeniu/przepaleniu przez Roberta
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: FRYZJER

Zgadzam sie, pan Piotr ma dobre oko i reke. Nie pamietam ile zaplacilam ale bylam dlugo zadowolona :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

Madziuska2... zapraszam na gg 589192. termin 1 maja wolny. pozdrawiam
ps współpracuje również z fotografem oraz z wizażystką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

Witam! ja też biorę ślub 1 maja i poszukuję fryzjerki info na maila: wikipoczta@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

fryzjerka z gdyni...500 85 84 24
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

792013201 gdynia karwiny www.mmlademann.pl polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

Ja na pewno nie polecam Jacques Andre, camille albane ani Alternative club fryzjerski.

warto wybrac sie do degowskiego darka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: FRYZJER

dobra fryzjerka z gdyni 500 85 84 24
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: FRYZJER

bardzo polecam panią Olę z salonu O'la na starowiejskiej w gdyin i na fikakowie chodze tam od dłuższego czasu bardzo profesjonalna osoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: FRYZJER

Zapraszam na:

www.salonmatrix.pl

Gdańsk Zaspa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

Ja mogę polecić salon fryzjerski na żabiance skm po schodkach na przeciwko guldenu tanio i fachowo nie polecam za to salonu za rynkiem "Klips" totalna porażka brak profesjonalizmu,baby głuche i ślepe proste ciecie wychodzi źle baleyage porażka grube pasma efekt końcowy pszczoła i w dodatku drożyzna!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

nie napisałam dokladnie gdzie sie miesci Klips oczywiscie za rynkiem na gdanskim przymorzu obok kiedys byl dentysta nie wiem czy teraz jeszcze jest.OMIJAJCIE TEN SALON SZEROKIM ŁUKIEM!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

Ja mogę polecić fryzjerkę z przymorza..;) - moja siostra
Robi bardzo ładnie włosy i w przystepnej cenie.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

Polecam salon fryzjerski przy klinice urody Spameed obok Zieleniaka w Gdańsku. Z tego co wiem to jeden z ich fryzjerów dostał w tym roku wyróżnienie w prestiżowym konkursie Kreator w Poznaniu, a więc na pewno ma polot ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: FRYZJER

a ja polecam Karine lub Julite z Sopotu - salon miesci sie w Hotelu Haffner
http://www.studio-effect.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

A ja zdecydowanie polecam Salon z Sopotu i Panią Martę - ścięte przez nią włosy zawsze dobrze się układają
http://www.trojmiasto.pl/Perla-o34590.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: FRYZJER

Ja mogę polecić Studio Frzyur i Kosmetyki na Świętojańskiej.Po zmianie właściciela dziewczyny wyluzowały i zrobiło się bardzo fajnie.Polecam Panią Michalinę.Uratowała moje spalone rozjaśnianiem włosy i dopiero teraz wiem,że wyglądam ok.

www.studiogdynia.pl albo 661 78 20
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

Jestem ciekawa czemu reklamują się tu salony,które dopiero co się otworzyły i nie mają dużo klientek albo salony,które widnieją pustkami.Znam kilka salonów w Gdyni i są tu reklamy tych,które mają mało klientek.W salonie en'vouge na Świętojańskiej fryzjerka miała kłopot z nastroszeniem krótkich włosów na gumę.Na dodatek zapłaciłam za umycie i wysuszenie 45zł.Ceny z kosmosu.
W Studiu Fryzur na Świętojańskiej chciałam ufarbować włosy,niestety fryzjerka nie miała takiego koloru farby i poprosiła mnie,abym przyszła za 2 godziny.Musiała dokupić farbę.To był szczyt braku profesjonalizmu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

Ja np nie jestem właścicielką salonu a jeden poleciłam na forum, gdyż byłam bardzo zadowolona z fryzury i ścięcia - dawno nie spotkałam dobrej fryzjerki, a przerabiałam dużo salonów niby renomowanych, a ich renoma chyba polegała na super sumach branych za ...... w sumie nie wiem za co tak naprawdę. Zupełnie przypadkiem trafiłam na reklamę Perły w Sopocie - przejeżdżając autem, zainteresowała mnie poprzez to, że korzystają z kosmetyków JOICO, które dobrze znałam z USA i zdecydowałam się na wizytę. Uważam, ze warto pisać o takich miejscach, w których można spotkać dobrych fryzjerów, niezależnie czy mają super dużo klientek, czy trochę mniej - ja w to nie wnikam, dla mnie najważniejsze jest to, abym ja była zadowolona po wizycie. Mi się podobało i skorzystałam po raz kolejny - nie zawiodłam się, dlatego z czystym sumieniem napisałam o nich na forum:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

SALON BOGNA WE WRZESZCZU P.AGNIESZKA TA DZIEWCZYNA JEST REWELACYJNA MA POMYSLY POLECAM I POZDRAWIAM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

Polecam p. Roberta z Kliniki Spameed w Zieleniaku. Potrafi super doradzić w doborze fryzury i koloru:) www.spameed.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

Zdecydowanie SensualSpa w Sopocie. Fryzjerka Magda jest rewelacyjna, super cięcia, świetne kolory i fachowa obsługa...
58 717 52 77
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: FRYZJER

witam - pragnę polecić swoje usługi

Twój osobisty fryzjer domowy -usługi w domu klienta

http://www.trojmiasto.pl/Osobisty-fryzjer-domowy-o22886.html
http://www.twojfryzjer.com.pl

liczba zadowolonych klientów mówi sama za siebie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: FRYZJER

Polecam panią Kasie z Fryzjerni ul.Chlebnicka 9/10 513 00 77 99 Naprawdę warto!
Przystępne ceny,(kolor na wlosach do ramion +sciecie 160zl) i bardzo miła obsługa. Pracuja na produktach Goldweli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

Spróbowałam Jacques Andre w krewetce i jestem megaaa szczęśliwa, że tam trafiłam. Polecam Panią Nataszę, artystka w upięciach, jeszcze nie spotkałam w 3city nikogo z takimi umiejętnościami !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

Proszę o aktualne opinie.

poszukuję fryzjera, który super doradzi fryzurę i kolor - profesjonalnymi farbami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

przemyska 41 a gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

Naprawdę serdecznie polecam Salon" Dotyk Piękna" są rewelacyjne dziewczyny... sympatyczne i bardzo dobrze znają się na swoim fachu...
Mają nowoczesny super salon... byłam i mnie urzekły bardzo miłą obsługą... na życzenie kawa lub herbata...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

zapraszam do mnie

http://www.gosiaprestige.ping
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

OBSSESIVE STUDIO, Gdynia, ul. Batorego 4
http://www.obsessivestudio.pl/

Pani Asia i Pani Natalia (tam nie ma zresztą innych fryzjerek, ale obie mają to "coś", co pozwala im zobaczyć klienta po metamorfozie zanim przystąpią do pracy i wiedzą, czy wolno im więcej czy mniej).

Za farbę, strzyżenie, masaż głowy, mycie (to oczywiste przy farbowaniu, ale jako, że kilka salonów ostatnio zaliczyłam, więc mogę stanowczo stwierdzić, że jest "mycie" i mycie - w Obsessive było OK i trwało należycie długo, w dodatku Pani Asia nie zostawiła mi zafarbowanego do połowy czoła, co zdarzało się w innych salonach, np. w Cesarskim w Orłowie) zapłaciłam 190,- zł - w zasadzie sporo, ale podając im swój e-mail otrzymujesz na niego informacje na temat różnych promocyjnych ofert, rabatów itp. i następnym razem z tego skorzystam. Po wizycie otrzymałam od właściciela salonu (zrobił mi darmową mini sesję fotograficzną - jest fotografem) kartę rabatową uprawniającą do 10% zniżki na cokolwiek, próbki szamponu i odżywki gratis (tymi, którymi umyto mi włosy) oraz firmową torbę ekologiczną. Między zespołem krążą same pozytywne wibracje, atmosfera sympatyczna, ludzie tam pracujący mają niesamowite poczucie humoru, więc jeśli ktoś nie ma dystansu (do siebie i do świata) to może być trochę... zaskoczony.

Salon opuściłam zadowolona i na pewno tam wrócę. Aha, mąż mojej koleżanki, facet lat 41, po wizycie u Pani Natalii wyszedł z salonu o ok. 10 lat młodszy - tak mu niesamowicie ostrzygła włosy. Nie sztuką jest fryzurą "odmłodzić" kobietę, ale zrobić to facetowi tylko przy pomocy nożyczek - WOW.

Zdecydowanie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: FRYZJER

Niezła autoreklama

Uczennice które dostały dofinansowanie i salon musi przetrwać rok żeby nie zwracać dotacji

No bo świeci pustkami
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

Ja piórkuję, skąd się tacy biorą? Najpierw tam zajrzyj i poszukaj tych uczennic, a dopiero potem siadaj i tłucz w klawiaturę, gościu. Czego Ty szukasz w tym wątku? Samych narzekań, skarg i jęków czy jak?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

inspiracje upięć ślubnych :

http://peugeotcikowa.blogspot.com/2012/09/inspiracje-slubne-wosy.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

Witam;)
Ja również szukam dobrego fryzjera,i proszę o opinie.

Kompleksowa usługa fryzjerska:porada stylizacyjna,dekoloryzacja,nowa fryzura+kolor,keratynowe prostowanie włosów.
Zależy mi na dobrze wykonanej usłudze.Niska cena nie jest dla mnie priorytetem.
Nie jestem zainteresowana "salonami"istniejącymi dzięki autoreklamie,i sprzedaży kuponów rabatowych na swoje usługi.
Duże znaczenie ma dla mnie wystrój i atmosfera panująca w salonie,oraz poziom kultury osobistej pracowników.

Panie,mogące polecić mi dobry salon,proszę o wpisy na forum;).
Dziękuję,i pozdrawiam.
Ania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

Polecam Ci Wojtka z Jacques Andre w Galerii Bałtyckiej. Chłopak niesamowity, inteligentny po studiach , swietny fachowiec a czas spedzony w salonie na jego fotelu to czysta przyjemność.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: FRYZJER

Poszukuje fryzjera ktory podobno teraz ma zaklad w Sopocie....wczesniej mieszkal i pracowal w Gnieznie...Ma na imie Roman..ok 40lat....i o ile pamietam kolczyk w brwi....Jesli ktos mialby na niego namiary bylabym wdzieczna.
Prosze o informacje ewa80ewa@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

Pan Roman ma zakład w Sopocie od wielu lat. W małym ukrytym w poprzecznej uliczce domku przy głównej ulicy koło przystanku autobusowego, obok jest jakaś restauracja, a na przeciwko kamienica z filarami - za przejściem podziemnym w stronę Gdyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FRYZJER

Hej,

serdecznie polecam Panią Karolinę Dąbrowską z Przymorza. Osoba z pasją, umiejąca doradzić, fachowość to jej drugie imię. Uczęszczam do niej już od wielu lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: FRYZJER

Dziewczynyny polecam studio fryzur pani karoliny .bardzo dobro obsługa i wykonanie .pardzo polecam, bardzo dobry fryzjer
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

gdzie jest ten salon?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam salon Prive.Chodzę do Oli-nie boi się zmian,sama ma b.ciekawe propozycje i rozwiązania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozwiązania z górnej półki jakościowej, które robią różnicę - https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/
Pewnie, że każdemu może pasować inne. Po prostu mądrze je dopasujcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Środki powiększające piersi (4 odpowiedzi)

Widziałam że w sieci reklamuje się wiele takich złotych cudownych środków i mam pytanie czy...

Sevolium Czy warto? (62 odpowiedzi)

Cześć. Ktoś ma to serum na pryszcze? Warto kupić?

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie? (56 odpowiedzi)

Hej, dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W...