Patrycja (3) Witam chcialam w opini najbardziej ujawnic dziewczyne sprzedajaca bilety... pati Skandal ala konformizm (2) Są zdarzenia, które przyćmiewają nawet blask słońca o wschodzie. Mam tutaj na... ZwiedzamyKluby3M Nie polecma, dj Lukasz byl agresywny (2) Hej, Przyjechaliśmy do Gdyni na weekend i wybraliśmy klub Face Club na... Magda K
Ochrona? (5) Chciałabym napisać swoje odczucia po wczorajszej imprezie a dodaję, że nie... M. KOSZMAR i chamstwo ochrony i obsługi (4) Dostają łapówki aby znaleźć wolny stolik i usuwają po chamsku klientów od... Anna Justyna - opinia (1) Klub fajny, muzyka spoko, tylko przydałaby się selekcja, bo te gorące pijane... Justyna TRAGEDIA!!!! (6) Klub TRAGEDIA!!! Człowiek się bawi świetnie, każdemu może się zdarzyć, że... Gerwazy Pozostawia wiele do życzenia (1) Według mnie jeden z lepszych klubów w Gdyni szczególnie jeśli chodzi o graną... ona84 Rewelacyjny klub, ale.... (2) Wystrój rewelacyjny, muzyka, super, obsługa bardzo dobra, ochrona może być,... Joanna SELEKCJA ?? (1) Jeśli chodzi o klub to zastrzeżeń większych nie ma, muzyka fajna 2 parkiety ,... Pollii SELEKCJA (1) Z tego co słyszałam i zdążyłam zauważyć to do klubu wbijają się dzieciaki z... xxx Ogolnie dobrze ale... (3) Ostatnio gdy poszlam do Face to zauwazylam ze zaczyna sie z niego robi Tower... Kasia Ogólnie jest OK (5) Witam, uwazam ze nie ma sie co rozpisywac, gdyz tak naprawde ocena jest... TomaszK. Klub ok (2) Klub spoko, fajna muza i mega pozytywnie nastawiona obsługa baru, co innego... On super ! (1) Klub megaśny ! bardzo przyzwoity . Ochrona najlepsza zwłaszcza przy wejściu... Agusia Liczy się jakość ,nie ilość... (5) Jedyne co mi się spodobało w tym klubie to obsługa,miła i uśmiechnięta.Brak... Julia jest oki (2) Zauwazylem pewne zmiany w clubie ....... ochrona jest porządku nie sa... lepek Szału nie ma.. (3) Co tydzień te same "gwiazdy", żadnych nowości, muzyka również. Towarzystwo... Rafał Ogólnie nie najgorzej (1) Klub dosyć sympatyczny i nie mialabym żadnych uwag ,gdyby nie dwie rzeczy.Po... Anita SAM - opinia (4) byłem, postałem chwilę przy barze, "kwiat" gdyńskiej młodzieży, straszne... SAM