MEDIC - ocena (1) Super Firma - wysoki poziom usług i wysoka kultura , Serdecznie polecam... MEDIC Smycze z dnia na dzien - polecam (1) Firmie udało sie z dnia na dzien wykonać smycze na konferencje. W pełni... konferencja2015 Banery i smycze (1) Realizacja wg ustlaonego terminu, jakosc poprawna, darmowy projekt. nie... Piotr
Nejlepsze bannery ,smycze,nadruki na koszulki (2) Polecam !!!! Najlepsza firma w okolicy ,bardzo dobre ceny wszyskto wykonane... Andrzej żenada (2) Odradzam korzystanie z usług tej firmy. Pomimo bogatej oferty i przystępnych... Agata zdecydowanie NIE POLECAM (2) Z całą świadomością nie polecam korzystania z usług tej firmy. Pierwsze... Kasia Kolejny oszukany klient (3) W żadnym wypadku nie polecam - firma zainkasowała pieniądze, wyprodukowała... Kolejny oszukany klient ZOSTAŁEM OSZUKANY PRZEZ TEGO PSEUDOFACHOWCA (1) Witam! Zamówiłem kubki i smycze u tego Pana:( Niestety przez własną naiwność... Sławek zadowolona (1) Jestem zadowolona z jakości i ceny drukowanych banerów. Solidnie, dokładnie i... Dominika Mathea Zadowolony klient (1) Polecam. Firma solidna, bardzo popularna , często korzystam z ich usług .... zadowolony klient baner w 2 godziny (1) Witam, Świetny kontakt, projekt i baner wydrukowany 2 godziny. Dają rade! sport ts outlet BAnery (1) Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja, byłam zaskoczona gdy następnego dnia... Aneta