Fajne meble

Cześć. Słuchajcie poszukuję niebanalnego sklepu internetowego z meblami, gdzie mógłbym kupić meble design. Najbardziej chodzi mi o niespotykane krzesła, nadające się do jadalni. Ktoś mógłby coś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Postanowiłem zamówić z https://malodesign.pl/pl/krzesla-designerskie-design/ wydaje mi się, że są ok :D Teraz czekam tylko na dostawę, nie mogę się doczekać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak chcesz niespotykane meble, to może w internecie? Choć nawet nie wiem po co, wolę prostotę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwaczka, mam podobnie. Nie mówiąc już o tym, że bliżej mi do minimalizmu - choć i ten może być designerski. Ale meble wolałem zlecić na wymiar do IndecoWybrzeże - w moim mieszkaniu tego brakowało i to, na czym najbardziej mi zależało, to przestrzeń. Dlatego chciałem jak najbardziej "schować zbędne elementy" we wnękę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może nie jest to temat jadalni, ale wiem, gdzie możesz kupić całkiem przyjemne dla oka i funkcjonalne meble do sypialni. Są to meble trwałe i za naprawdę rozsądne pieniądze. Nie są to ceny dyskontowe, jednakże za solidną jakość warto odrobinę więcej zapłacić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

drzwi wewnętrzne. białe? (46 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (51 odpowiedzi)

Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie (26 odpowiedzi)

Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego mieszkania. Póki co panele...