Fajne miejsce

Byliśmy z mężem na kolacji, troche przez przypadek, ale nie zawiedliśmy się. Jedzenie super. Mąż zachwycony gęsiną, ja zjadłam pysznego sandacza z domowymi frytkami (aczkolwiek brakowało mi jakiegoś sosiku odrobine, ale to moje zdanie). W porządku wino stołowe (i w dobrej cenie). Jedyne co nam się nie podobało niestety to muzyka na żywo, tzn. bardziej Pan który ją wykonywał (bo sam fakt muzyki na żywo akurat nas przyciągnął do tego lokalu). Artysta troche za dużo wypił alkoholu, i nie popisał się zbytnio talentem, , gubił się słowach, itp... wprowadził troche dziwny klimat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Kasiu, bardzo dziękujemy za opinię, cieszymy się, że jedzenie Państwu smakowało :)
Co do muzyki, zachowanie artysty podczas tego wieczoru zostało już przez nas wyjaśnione i z naszej strony możemy zapewnić, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy.
Proszę dać nam szansę i skorzystać z muzyki na żywo w kolejnych dniach (piątek, sobota) i posłuchać innych wokalistów. Staramy się aby muzyka była miłym dodatkiem do kolacji i jesteśmy przekonani, że następnym razem będą Państwo zadowoleni.
Pozdrawiamy serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0