Restauracja Gvara

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Chlebnicka 48/51

Izabela - opinia (1) Najlepszy burger EVER. Chociaż dzieli mnie 6 godzin drogi do Gdańska wrócę... Izabela Kris - opinia (1) Pobyt z dobrym jedzeniem w Hotelu Hampton- Hilton, a mimo to codziennie... Kris Małgorzata Gdańsk - opinia (1) Zamówiłam sałatkę z krewetkami. Kilka listków rukoli, 6 małych krewetek, dwa... Małgorzata Gdańsk
Agnieszka - opinia (1) Bardzo fajne miejsce na śniadanie. Akurat musiałam zrobić wyniki krwi i bez... Agnieszka Magda - opinia (1) Menu niestety dla mięsożernych, nie wliczając sałatki, którą jak wiadomo nie... Magda Nie polecam (1) Nie polecam ze względu na obsługę kelnerską. Resztę w gotówce odnosi się... mlody Bardzo dobrze (1) Bardzo dobre jedzenie i obsługa Ja Przepysznie (1) Bardzo smaczne jedzenie, miła obsługa i super wystrój Asia Polecam (1) Przechodziliśmy setki razy i właśnie dzisiaj skusiła nas oferta lunch-owa.... Wacław Super miejsce!! (1) Byłam w Gvarze w piątek, gdzie obchodzilam swoje urodziny z 3 przyjaciółkami,... Asia Podczas wycieczki po starówce (1) W sumie to przypadkiem tu trafiliśmy z chłopaakiem. Chcieliśmy zajść do... Daria Gulasz, gulasz, gulasz!! (1) Nie była to moja pierwsza wizyta w Gvarze, ale tym razem postanowiłem zamówić... Piotr Dziecięce menu nie tylko dla dzieci (1) Dzieckiem już nie jestem, ale naleśniki z menu dziecięcego zawsze mi smakują... Michał Ciężko o takie miejsca (1) Ciężko trafić na tak dobre miejsce jak Gvara. Dania na najwyższym poziomie,... Wera miejsce, gdzie da się pogwarzyć! (1) będę tu wracać! krem z kalafiora-pychota, polędwiczki jako zakąska-coś... dziubasneonówka baardzo fajne miejsce (1) Bardzo fajne miejsce. Miła obsługa i bardzo dobre jedzenie. Chyba najlepszy... Krzysiek Fajne miejsce (2) Byliśmy z mężem na kolacji, troche przez przypadek, ale nie zawiedliśmy się.... Kasia Jestem zadowolona (1) Miałam przyjemność być w Gvarze na randce z moim narzeczonym. Jedzenie tam... julia Klimat! (1) Trafiliśmy przez przypadek wychodząc z innej restauracji...najedzeni.... Inez bardzo smacznie (1) Bardzo smacznie i w przystępnej cenie jak na centrum Gdańska, schabowy... Paweł