Restauracja Gvara

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Chlebnicka 48/51

Ukochane miejsce (1) Z Gvary ciężko byłoby wyjść niezadowolonym. Byłam tam już tak wiele razy, a... amelia super (1) Miejsce godne polecenia, przesympatyczna obsługa, a dania to istne niebo w... dana Fajne miejsce (1) Gvara to moim zdaniem pyszna restauracja. Ja osobiście najbardziej... Amelia Graniecka
Pyszności (1) Przyjemnie w środku, obsługa przesympatyczna, a dania niezwykle aromatyczne,... gruszka Pysznie (1) Super lokalizacja, przepyszne jedzenie, ceny konkurencyjne na starówce.... Piotr Polecam ! (2) Wreszcie nowa restauracja z bardzo pysznymi, świeżymi sezonowymi potrawami.... Emilia Rewelacja!!! (2) Obsługa bardzo miła, znająca menu i co ważniejsze alergeny. Karta może i nie... B. Pyszne jedzenie i bardzo miła obsługa (2) Pieczony łosoś po prostu wspaniały - rozpływa się w ustach. Krem z kalafiora... Piotr Świetna restauracja, pyszny obiad i deser. (2) Miałem przyjemność skosztować pierogów z mięsem a na deser lodów zapiekanych... Paweł Pysznie (2) Jadłam dziś kaszankę i mimo, że mineło juz kilka godzin nie mogę przestać o... Olga Polecam (2) Pierś z kurczaka- rewelacja! Na pewno wrócę skosztować kolejnych dań. JB Nie urywa (2) Fakt faktem zdarzało mi się bywać nawet w gorszych miejscach ale to był... Maciej Świetna pierś z kaczki (2) Zwyczajnie świetna pierś z kaczki. Jak zajrzałem w menu to od razu kilka... Wojtek