Szymon - ocena (1) Rzetelne informacje, bardzo miła obsługa, kontakt bez ograniczeń dostępny w... Szymon Natalia - ocena (1) Doceniam współpracę przede wszystkim ze względu na jej kompleksowość. Pani... Natalia Anna P - ocena (1) Pani Alicja przeprowadziła mnie przez proces sprzedaży mieszkania bardzo... Anna P
Beata Nosseir - ocena (1) Dzięki Pani Marcie znalazłam swoje wymarzone mieszkanie w Sopocie Pani Marta... Beata Nosseir Grzegorz - ocena (1) Bardzo polecam współpracę z Panią Martą! Stały kontakt z Klientem, proces... Grzegorz Dominika - ocena (1) Chciałabym podziękować Panu Łukaszowi za przeprowadzenie transakcji. Wszystko... Dominika Patrycja - ocena (1)  Na samym wstępie bardzo chciałabym podziękować Pani Alicji za pomoc przy... Patrycja Jowita i Marek - ocena (1) Polecam bardzo serdecznie współpracę z Panią Martą. Przeprowadzaliśmy się z... Jowita i Marek Aga - ocena (1) Polecam bardzo Panią Martę. Sprzedała nasze mieszkanie w niecałe 2 miesiące.... Aga Klaudia - opinia (1) Z całego serca polecam! Mieliśmy przyjemność współpracować z Alicją przy... Klaudia Marcin - opinia (1) Powierzyłem pani Alicji sprzedaż mojego mieszkania i cały proces bardzo... Marcin Alicja - opinia (1) Polecam z całego serca biuro nieruchomości Fala. Pani Alicja to osoba pełna... Alicja Agnieszka - opinia (1) Miałam okazję współpracować z Panią Alicją przy sprzedaż mieszkania i... Agnieszka Magda i Sebastian - opinia (1) Zdecydowanie polecamy współpracę z tym biurem , a w szczególności z zawsze... Magda i Sebastian