Falcon

Sprzątanie i czyszczenie Mycie okien

Gdańsk, al. Jana Pawła II 3D

Smajka - opinia (1) Jak najbardziej polecam firmę. Jestem bardzo zadowolona. Usługa wykonana... Smajka Artur - opinia (1) Dlugo poszukiwalismy serwisu sprzatajego odpowiadajcego potrezbom naszej... Artur Paweł - opinia (1) Szybki termin, sprawna i rzetelna obsługa, miła rozmowa. Cena jak to cena za... Paweł
Bardzo profesjonalna firma. (1) Szukałem firmy na "zaraz" w związku z przygotowaniem lokalu gastronomicznego... Bartosz doskonałe sprzątanie poremontowe laboratorium biotechnologicznego (1) Firma Falkon podjęła się specjalistycznego wysprzątania poremontowego... Maria Szybko solidnie, miła obsługa, krótkie terminy realizacji (1) Udało mi się z dnia na dzień praktycznie zlecić sprzątanie prywatnego... Kasia Firma godna zaufania! (1) Z czystym sumieniem polecamy firmę Falcon w zakresie sprzatania... Bakery Firma sprzątająca na najwyższym poziomie. (1) Usługa - sprzątanie i dozór w budynku biurowym na Starówce - bez zarzutu.... Magda M. Polecam (1) Bardzo solidna i terminowa firma. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy... Dariusz Polecam (1) Polecam firme Falcon wykonanie zlecenia (sprzątanie poremontowe)... Błażej Współpraca z firmą Falcon (1) Bardzo profesjonalna firma i serwis. Dobry kontakt z włascicielem, który jest... Anna