Fałszerstwo??

Pozostawiam ocenę czytającym ale moim zdaniem wypowiedzi na tym forum są fałszerstwem. Wystarczy skopiować jakieś zdanie i wstawić w cudzysłowu w Googlu a znajdziecie Państwo te same wypowiedzi w różnych miejscach z różnymi autorami i wystawione z bardzo różnymi datami. Np.: Wypowiedz "Gorąco zachęcam do brania udziału w zajęciach z Argonaut. Ja wybrałam rekreację i jestem bardzo zadowolona." napisana w 2008-09-15 przez Kasie jest na portalu nasze miasto wystawiona przez GOŚKA z GDAŃSKA (gość) 2008-09-20.

W oparciu o wypowiedzi na tym forum poszedłem się zapytać o kurs nurkowania. Najpierw byłem świadkiem jak zmieszał z błotem kobietę która chciała od niego kupić jakiś sprzęt a potem był też wobec mnie agresywny. Nie tylko ja o tym pisze, proszę sprowadzić inne wypowiedzi na forach (trudno znaleźć bo fora są spamowane ale prosze wpisać "Postanowiłam zasięgnąć języka u obsługi budynku NOT-u: okazało się, że takie awantury D. wszczyna regularnie." to się coś znajdzie).

O poziomie usług nie mogę nic powiedzieć bo nie skorzystam, a szkoda bo oferta wydawała się naprawdę atrakcyjna.

Pozdrowienia,
Adam (dla wiadomości Pana D. - student PS)
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 46

Re: Fałszerstwo??

Znamy ARGONAUTÓW od 5 lat , mamy jak najlepszą opinię o tej szkole pływania.

Jakiś zabłąkany niby studenciak wszczyna aferę ,

warto samemu zobaczyć , bo pisać i gadać pierdoły każdy student umie :))))

http://www.argonaut.gda.pl/filmy/NaukaPlywaniaNiemowlatDzieciMlodziezyDoroslychWGdanskuTrojmiastoTreningPlywackiBasenyPlywalniaKryta.php
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 11