Fantastyczne Jedzenie

Przyprowadziłem na obiad kolegów aby mogli skosztować prawdziwe smaki azji. Często tu wpadam na lunch który jest wyśmienity a kosztuje tylko 20 zł. Tym razem sie niestety nie załapaliśmy bo lunchtime już minął więc zamówiliśmy z karty. Miła kelnerka na wszystkie nasze pytania odpowiedziała i nam pięknie doradziła. Nie jestem fanem bakłażana ale w lees "Wołowina z bakłażanem" wymiata! Mięciutkie mieso wołowe i soczyste kawałki bakłażana w takim ciemnym słodkawo ostrym sosie. nie wiedziałem że można bakłażana tak super przyrządzić. i ten chrupiący kurczak słodko kwaśny z ananasem rozpływał się w ustach, ślina mi cieknie jak teraz tu o tym piszę. Podoba mi się że podają w lees wszystko na półmiskach które kelnerki kładą na środek stołu więc można sobie elegancko nakładać na swój talerz i się wszystkim dzielić. Wielki plus dla tej restauracji! Wystrój, chińska muzyka w tle, i przedewszystkim pyszne jedzenie z zimnym chińkim piwem spowodowało że się czuliśmy jak na wakacjach w oriencie i to za niewielkie pieniądze. Tylko tak dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fantastyczne Jedzenie

Dziekujemy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1